Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
5
Știri din fotbal internațional
Imaginile care au provocat panică în Spania: cum a fost surprins Lamine Yamal după semifinala de la CM
0
FIFA vrea pauză ca în Super Bowl în finala Campionatului Mondial: 30 de minute?!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Pentru ultima a lui Leo sau pentru prima a lui Jude?
0
Înfrângerea Franței, urmată de peste 160 de arestări în Paris și Lyon
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
hai ca m-ati spart cu comentariile voastre pline de fiere , dinamovistilor. Si daca totusi Urziceni iau 6 puncte in ultimile 2 meciuri, iar Tim recup de la TAS, ce faceti, sariti in Dimbavitza??? Toti??? Toti 300?
...sunt aia ca re v-au umilit pe toti ca cateii (aia 100 cu tot cu jucatori conducere si suporteri la un loc)atat la voi in santz cat si la ei acasa...Asta doar asa ca sa va arate ca blaturile lui borcila cel iubitor de trabucuri de piele nu sunt fotbal ci tzurca frf-izda! Inca va ustura ga0azele dupa corectia pe care v-a aplicat-o varga nu-i asa. Dar asta nu-i o problema pt. voi maidanezii cu r0zete rosii si limbi aspre ca la linscururi sunteti campioni mondiali!!!
Da, esti actionar la o echpa de ratati si manelisti. HAI PA PA PA
in romanica, patronii de club se injura..intr-o tara civilizata, patronii de club privesc meciul impreuna ;) ce pretentii sa mai avem de la suporteri ??
intre blatorcea si MM este ca primul va intra la puscarie relativ in curand iar celalat va conduce (asa fara drept de semantura) Unirea in aventura Ch.L
beyou,midllesborro iti spune ceva?
bravo cristi....el a fost trompeta peste tot, doar de vorbit a stiut...sa taca din gura MM
da,bă, Meme ştie foLbaL
iti zic eu care este diferenta, el stie fotbal tu nu.
fata de tine borcea mm are 15 clase, poate e putin spus! cu toti banii tai mm e peste tine la orice ora vrei tu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.