Alte știri din fotbal
Ce riscă CFR Cluj și Damjan Djokovic, după ancheta privind trucarea meciurilor: de la amenzi imense, la o posibilă RETROGRADARE
0
Ioan Varga, prima decizie în cazul lui Damjan Djokovic: „Nu stăm la discuții!”
0
Cutremur la CFR Cluj! Damjan Djokovic și juristul clubului, anchetați pentru pariuri
1
Cealaltă față a lui Eddy Gnahore » Ce făcea în vestiarul lui Dinamo: „S-a contrat cu Kopic”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Federației din Maroc, ironie către Lamine Yamal: „Eu nu cunosc niciun spaniol cu acest nume”
0
Notițele lui confirmă! Jurnaliștii de la Bild au găsit planul lui Carlo Ancelotti în vestiarul Braziliei
0
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
6
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
6
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ce rusine a ajuns meseria de ziarist...Ioanitoaia ***...Avem tara pe care o meritam...Iar voi sunteti unul dintre groparii acestei natii...RUSINE!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta de cite ori a divortat in puscarie ?
GSP este un ziar de sport?????D-le Ioanitoaia pe vremuri...chiar era,Acum promovati infractori,gagici,neica nimeni fara legatura cu fenomenul!!!!Mi-e sila..
Se vor mandri cand vor creste.Conceputi la mititica. Scrieri pentru a umple pagina, le luati painea celor de la Cancan.
brava,ioanițoaia cu d-ăștia vă țineți mizeria asta de publicație:pușcăriați și prostituate!***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vreti sa imi explicati careva ...... cum *** iei 5 ani si iesi dupa 9 luni ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
'a prejudiciat statul cu 28 de milioane de euro'. Bun, sta 9 luni la racorica pt asta, dar banii cand ii recuperam? Romanul percepe asta cu 'banii statului' ca pe ceva extern, cu care nu are el, saracul, om obisnuit, a face. Mai, oameni buni, asta a furat un banut din buzunarul fiecarui roman. SI 'nea Ovi' mare gazetar in loc sa il intrebe cand si cum are de gand sa dea banii astia inapoi, il intreaba tot felul de bazaconii. In loc sa ii blamam pe hoti, noi ii aducem in lumina reflectoarelor. Tara e pierduta.'
saracul Borcea... E cu inima, saracul...Cu botoxita tot de la puscarie s-o fi ales? Asta o fi moda in penitenciar? Nu mai merge cu tatuaj cu lacrima, acum bagi direct seringa cu botox.
Ciudată familie. Ea botox-ată paste măsurā, astfel ca dintr-o femeie relativ frumoasă a ajuns o zombie. Şi pe Borcică îl fardează un artist de la ... casa mortuară. Vai lume. Sper copiii să-şi dorească sa n-ajungă ca părinții.
pai el era obisnuit de la aia 150 x2 ,acolo in puscarie erau 100x2 ,si-o fi gasit perechea si acolo !:))a scapat sapunul ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.