Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, lumini și umbre: „A lipsit în momentele cruciale”
0
Lovitură pentru Universitatea Craiova! Carlos Mora, OUT de la primele meciuri din Conference League
0
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Corect!Si calul alearga dar nu da lapte!
Craiova,si restul!
Bate Craiova la ei,de m i asculta cu urechea!
Corect!
Dinamo termină după Craiova- Rapid - CFR. Dacă intră în play-off și nenea ăla cu plusuri roșii pe fes și pe pulover, Dinamo termină și după echipa respectivului. Borcea fu_mează chestii cam tari. O echipă fără atacanți, ca Dinamo, nu poate fi campioană. Când Nicolescu& stafful lui Dinamo vor achiziționa atacanți, mai stăm de vorbă.
au început toți să arunce nada asta poate, poate ii face pe jucătorii conducătorii Craiovei sa se relaxeze și sa joace slab
le da nea Costel Galca mingea acasa si in playoff, le da si autograf pe ea, si ii bate iar tur-retur. Borceo, mimao a fost 0 in prima repriza. ZERO SUTURI, ZERO CORNERE, ZERO GOLURI. era 2-0 la pauza, nebunule! despre ce mama dracu vorbesti? mai terminati tempeniile astea cu posesia. ati innebunit toti cu posesia asta. POSESIA NU CONTEAZA CAND O FRECI LA MIJLOCUL TERENULUI. POSESIA NU CONTEAZA CAND VEZI CAREUL ADVERSARULUI DOAR IN POZE. numai alde Guardiola avem peste tot. ba nebunilor, astea conteaza cand ai jucatori seriosi, atacanti, mijlocasi seriosi capabili de tranzitie pozitiva rapid, jucatori de travaliu, extreme serioase, nu Cirjani, nu Musi, nu Sori, nu Armstrongi, si nu Puscasi refuzati de toata lumea civilizata. Borceo, nea Costel le-a dat mingea de tot in repriza a doua, puteau sa plece cu ea acasa si...DEGEABA! au tras primul sut pe poarta in minutul 86. tu esti serios? si daca le dadeam voie sa joace si cu manile ii bateam. cum sa se lupte la titlu o asemenea echipa, ma Borceo? locul 4 e al lor. In tur nu au fost capabili juma de ora cu om in plus sa dea gol, ba mai mult, au mai luat una :)). Nebunilor, voi il vedeti mare mijlocas pe Cirjan, unul care are realizari pase de gol/goluri la fel ca Manea..care e fundas dreapta? Voi nu realizati ca traiti intr-o realitate paralela? Pe scurt, la titlu se bate o singura echipa, fosta Mogosoaia, atat. Nu exista sa se bata doua echipe, si cu atat mai putin nu mimao.
Experienta mare are borcea , stie el tot ca pe vremuri cand avea experienta in vanzari - cumparari de active pe persoana fizica si a castigat titlul de intreprinzatorul anului (anilor ) multi ani, cand era grande investitore .
Borcea sa se uite la cifrele meciului cu Craiova de la Bucuresti din 9 februarie, unde posesia a fost 57% Craiova si 43% Dinamo. Dinamo are antrenor, dar nu are banca. Anul acesta vor termina in spatele Craiovei.
mumia reloaded ... !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.