Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Poate contract pe viață la Jilava. Nici acum nu scăpăm de perversul de Badea și acum altul care vrea pe viață. Pușcăriaș hoț!
Facem contract dar platesti tu
:)))) La câte-o bere am ieșit, ce-i drept!
Cu asta se ocupa!? Parca Pâlnie era stăpânul taxiurilor, dar cred ca a dat faliment încă din vara trecută, acum pe pandemie chiar ca e și înmormântată, nu doar decedata, aceasta industrie. Nu, nu mă bucur pt asta, este o simpla realitate, milioane de oameni rămânând fără job :-(((
N-are el timp de nimicuri ,el e dedicat taximetriei .
Hai mă, măcar și de curiozitate și tot te duceai sa bei o bere, mai radeai pe seama ălora ... :-) Unde mai pui ca băieții din CHAZ sunt neomarxisti iar domnul Irimescu un nostalgic notoriu .... :-)))
Ba nataraule unde am înjurat io Steaua din L1 înainte de 2003!? Procesul a fost început in 2011. Înainte de asta io cred ca tu erai dintre cei cu “Free Gigi” necum cu “ vinde, pleacã, mooooori”! :-))))
Eu exact asta am făcut. Majoritatea manifestărilor n-au avut nimic de-a face cu cultura, ci cu circul sau subcultura. Modernitatea propune niște rebuturi pe post de artă, teatru sau mai știu eu ce manifestare. La așa ceva aderă snobii sau cei care-s incapabili să perceapă adevărata valoare artistică. Omenirea se întoarce cu pași mari către găunoșenia primitivă, dar cu ifos!
Nici io, însă Dan, nostalgic cum îl știm, mă gândesc ca nu sta doar pe FoxNews :-))))
Nu urmaresc posturi comuniste .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.