Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Borcea si- pierdut complet simtul ratiunii! e nebun! anul asta Steaua-Dinamo se va termina 6-0 ptr ros-albastri si dinamo v termiona campiomnatul pe 10 la ce echipa re dinamo cu toate gloabele de peste 30 de ani niculescu danciulescu tamas si cu conducerea de 2 bani pe care o are dinamo de antrenor ce sa mai zic? UN AMATOR!CU BUGETUL SUNT LA PAMINT SAMD !!! HAI CRAIOVA ! FORTZA STEAUA !
si raspunsul vine , Borcea i-a pacalit pe dinamovisti doar cu aceste declaratii impotriva stelei ca cu performanta canci Steaua a ramas cu performanta , dinamo si Borcea cu umilinta si cu declaratiile. Cine Suntem ? Miau Miau Miau ! :)) Doar popa de la caldarusani va mai salveaza :))
=)) =)) =)) asa e borcika =)) =)) =))
frustratilor voi sinteti agentii 007 era sa jucati in intertoto ciobanilor .cine sunteti?beeee beeeee
-ambitiile contra naturii au sanse mici sa se realizeze,pai mai cristi daca voi care sunteti multi si potenti( actionari)nu puteti,ce ziceti de ala MITITELU,PORUMBOIU SAU DE ALA DE A LUAT CAMPIONATUL(ZAU NU-L CUNOSC), DA BANII AU ROSTUL LOR DAR CAND DAI CE EI AIUREA....VEZI TU MAI E UNUL PE LA CLUJ,CARE NU STA TOATA ZIUA PE STICLA CA TINE SI CA BECALI,PENTRU ASTA E DE AJUNS MM ,MURESAN, ARGASEALA, CE GRESESC EU?
Fac o comparatie , desi nu as vrea Daca te gandesti ca la Steaua patronul este huiduit si ii se cere sa plece ,iar becali a avut ceva performante , o semifinala uefa , de 3 ori in UCL , 2 campionate Ma intreb de ce la dinamo nu ii zice nimeni nimic lui Borcea , ca el saracu mai mult i-a facut de ras pe dinamovisti cu pregatitul de Liga ,infrangerile cu NEC , Elfsborg Si nu poti sa nu te gandesti de ce ala care a avut performante este mai huiduit ca borcea :))
Spartaniiii baaaaaaaaaa :))) Cine Suntem ? Miau Miau Miau !! Popa de la caldarusani cu fornetti va duce in cupa satelor sa ii implineasca visul lu Borcea :)) Apropo , spunetii lu Fornetti sa se mai spele si el parul ala ca arata ca o oaie slinoasa
Ce poti comenta la asenenea elucubratii? Mai Borcica, esti dus rau de tot.Sa vad cand vei da faliment!!! Nu mai canti acum : TOATA LUMEA DANDEAZA/TOATA LUMEA SE DISTREAZA!! Acum a ajuns sa-mi placa si mie cantecul!In alta ordine de idei poti sa-ti spun atat:ESTI INCURABIL OMULE.Nu te poti abtine sa nu te faci de ras.Cred ca esti masochist sau ceva de genul.Adevarul ca daca te retragi de cine o sa mai faca lumea misto ca e intr-o pregatire contuinuua de UCL? Pregatire placuta in continuare.Pa-Pa
ASA E PORCICA ...STELISTII NU AU ATESTATE DE BUCATARI PRIMITE DIN PARTEA UNOR OAMENI CALIFICATI SPECIAL PENTRU ASTA LA CARE SE ADAUGA LICENTE DE CIZMAR MASTERATE DE ZIDARI SI DOCTORATE PRIN SANTIERELE DIN CROIX DE SAVOY.. :)) LOSSERULE SA NE MANANCI BILELE ANUL ASTA FACEM EVENTUL SI NE PISHĂM PE VOI DISTRUSULE !!! ce rUSINE-I SA FI cÂINE SĂ SE PIŞE TOŢI PE TINE...!!!
stoaia, stoaia... cine suntem? bhee bhee bheeeee...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.