Comentarii (106)
.concret.
.concret.  •  07 Februarie 2025, 12:33

Pai normal ca nu esti de acord cu spusele lui Chipchiu, Sapunare... pentru ca te regasesti in ce a spus omul ala acolo. Iar eu numai de sentimente de afinitate pentru Chipciu nu pot fi banuit, avand in vedere ca sunt dinamovist si nu il am la inima. Dar a spus lucrurilor pe nume si a deranjat multi fani Kremlin Georgescu. Nu mai bine povestesti tu cum l-ai lucrat pe Neil Lennon ca sa fie instalat amicul tau circar, Ninel - geaca de cocalar - Sumudica?

Ilie.sestie
Ilie.sestie  •  07 Februarie 2025, 12:12

A ajuns si Chipciu un Andrei Pleșu al fotbalului! Te doare mintea! Cred că ii scrie cineva textul cu o seară înainte și până nu îl învață pe dinafară nu se culca. :))

razr.517
razr.517  •  07 Februarie 2025, 12:09

L-a distrus Sapunaru...pe Sapunaru, ca de fiecare data cand deschide gura ii vedem limitarile...

gabineg
gabineg  •  07 Februarie 2025, 12:09

Chipciu a fost senzational la interviul dupa meci. Nu credeam ca un fotbalist poate fi asa de coerent in discurs sub impulsul adrenalinei post-meci. Desi l-am fluierat in urma cu o saptamana pe Arc pentru faultul grosolan, ii prevad o frumoasa cariera ca director sportiv, presedinte de club, analist TV si, de ce nu, sef la Federatie sau Liga.

ghioroiu
ghioroiu  •  07 Februarie 2025, 12:00

Are perfecta dreptate Sapunaru referitor la obraznicul de Chipciu. Acest grup de la Cluj isi face de cap in tara asta , te fura pe fata si daca ripostezi tot ei fac pe *** si prin relatiile si parghiile pe care le au tot ei au dreptate. Acestia reprezinta o pecingine pentru fotbalul romanesc. In alta ordine pe Chipciu nu-l suspenda nimeni sase luni pentru jignirile aduse in direct Craiovei, unei regiuni cu 5 judete , tuturor oltenilor si asta in direct la televizor. Cartu o fi spus ce o fi spus dar Chipciu si cu Nistor au facut-o in direct. Nu ia si CHIPCIU O SUSPENDARE DE 6 LUNI ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Realist
Realist  •  07 Februarie 2025, 11:57

Săpunaru a stat ieri cu dicționarul lângă el pentru a descifra cuvintele lui Chipciu. Lui ii trebuiesc subtitrări ca sa inteleaga anumite discursuri. Dar na, nu ai ce sa te aștepți de la el, era logic ca trebuia sa-i ia apararea lui Ninel, prietenul de pahar la nevoie se cunoaște.

nautilus
nautilus  •  07 Februarie 2025, 11:44

Acest "chilipir.ciiu" este o petardă gigistă răsuflată! L-a auzit pe stăpânul lui gigică că debitează numai prostii și s-a băgat și el ca musca....... să mănânce ***!?! Prostul până nu este fudul, nu este "chipciu" destul!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cati
cati  •  07 Februarie 2025, 11:44
Postat de fannU pe 07 Februarie 2025, 11:20

Daca stai sa te gândești, Chipciu nu l-a numit deloc pe CG, de ce se gândește lumea la el?! Poate a vorbit de Ciolacu. Sau de alegerile anterioare, că nu a specificat la ce alegeri, deci poate fi Iohannis. Că la definiția de "***" , ce a spus el, după mine îi poți încadra cam pe toți; diferența incepe la numărul de voturi-multe adică, și la gen, că nu a spus la feminin :))))

A zis "doua milioane de romani au votat un *** mintal"! Deci, era vorba clar de cel mai *** mintal roman, CG! Iohannis a luat 6 milioane de voturi, bine ca le-a luat el si nu Ponta (alt *** mintal), altfel incapeam pe mana lui Dragnea, pe langa *** mintal si hot! Iar Sapunaru, sa citeasca si el 4-5 cuvinte seara si sa ne tina o atmosfera literara la urmatorul meci in care joaca, daca mai joaca! Bravo Chipciu si bravo jiji ca a zis si el recent ceva adevar despre debilul mintal votat de curand! Si a zis pe limba celor doua milioane de romani, poate inteleg si ei ceva! He, he, heeee...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

RaduConsulu1977
RaduConsulu1977  •  07 Februarie 2025, 11:42

Te supara adevarul, Sapunarule?? ca si la voi e doar circ si mascarici....aruncati cate 2 mingi in teren la final cu Buzaul si la Cluj ati stat doar pe jos.Jucati fotbal nu va ascundeti neputinta dupa cate o faza litigioasa si lasati circul

clubman
clubman  •  07 Februarie 2025, 11:40

Hai sa radem cu Sapunaru! Sa facem un exercitiu de imaginatie: ce ar trebui sa citeasca Sapunaru seara pentru a-si aduce aminte dimineata 4 cuvinte?

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 11
Comentează