Alte știri din fotbal
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
2
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Problema e tribuna a doua, ce e cu tribuna aia micuta si ovala ? zici ca n-are nicio legatura cu restu stadionului , cine a fost desteptu care a aprobat proiectu asta? cine e arhitectu ala care a inventat o asemenea bazaconie ? era loc indeajuns sa faci tribuna normala inalta cit restu stadionului .
Are perfecta dreptate, Sapunaru.
Gata jos cu el ca nu-i place lui Sapunaru :)))
Simbolic pentru anul înființării ar fi fost daca erau 19230 de locuri. Dar mai e loc. In timp se poate mări.
Cine si cum a decis cine sa primească un stadion nou, gratuit? De ce nu și Progresul București? Ca au mai multi suporteri decât vin pe stadion la fc coaforu', de exemplu.
Da , păcat! Trebuia un stadion măcar de 20.000 de locuri!!!
Noi am plătit pentru TOATE stadioanele din România , nu numai pentru stadionul Giulești!!! Dar APARȚINE clubului CS Rapid. Și DA , cu o bijuterie de stadion ca ăla , RAPIDUL chiar ar avea mai mult de 13.000 de spectatori (căci nu se vor pune în vânzare mai mult de 13.000 de bilete) la fiecare sau APROAPE la fiecare meci.
Pai avea vechiul stadion acoperis?? Nu merge cu pretentii din astea cand ti se face pe gratis. In plus nici nu au vrut sa discute ideea de a muta stadionul in alta parte cu teren mai mare...
Pe arena Națională se duc 3k, în afara de derbiuri. Clabuc nu știa de 4 ani care e capacitatea stadionului?
Cu respect, vă spun: am emis doar o părere, nu dau eu aprobările! De ce mă certați? Tocmai spuneam că s-au făcut greșeli și cu Arena Națională; desigur, și în Ghencea a fost supradimensionat; de Dinamo, nu mai vorbesc... Nu ar fi de dorit ca pentru două echipe din Liga 2 să facem noi, din banii noștri, stadioane model! Cred că banii ar trebui direcționați spre refacerea de jucători și echipe, apoi pentru stadioane de sute de milioane de euro! Ce poate fi mai trist decât un meci al Stelei în Ghencea? Stadion ultramodern, gol... 2-3000 de spectatori... o echipă chinuită, de locul 6 în liga 2... Trist... Repet - pe banii mei! (și ai mei... și ai dvs.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.