Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026 » Echipe probabile + cote
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026 » Echipele de start
0
Cristiano Ronaldo, reîncărcat! Portugalia s-a descătușat în fața uzbecilor și e gata pentru „șaisprezecimi”
10
Încă un succes la tribunal pentru Dan Șucu
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Simona Halep votează. Tot armâncă.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal că nu votează!! Pe cine să votezi??? Cum e cântecul: "Ăia hoți, ăștia hoți, mama lor la toți!"
Nu raspanditi otrava urii ci, cautati, daca nu ati gasit in voi lumina iubirii, cautati ARGUMENTE si LOGICA atunci cand ffaceti enunturi (despre voi sau altii)! FITI BUNI CU VOI INSIVA, ASTFEL VETI LUMINA!
Regele e rege, a facut bani si a avut valoare, pe toate regimurile comuniste. Cariera lui e politico agnostica.
Nu va duceti la vot ca #scapadragniiiiia iar #justitianusevoteaza
Si ce are aceasta tara ca sa nu merite, in afara de prostalai ca tine? Sau tu poate uiti de unde esti *** si te crezi superior?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Producțiile legislativului românesc sunt, în general, exemple clare ale patologiei politice de care suferă întreaga noastră societate și ceea ce este de-a dreptul înfricoșător, faptul că boala are un caracter de lungă durată și este degenerativă. Doctrina acestor legi ar fi trebuit să fie de inspirație necondiționată adică, să recunoască și să confirme loialitatea reciprocă, ”comunitatea încrederii” (K. Jaspers), de ce nu, iubirea între cetățean și stat. Nu pot măsura cantitatea, forța autenticității eului individual, al unei națiuni, pe care omenirea a dobândit-o în urma ideilor existențialismului, cu atât mai mult cu cât bruiajul fascismului iudaic a fost (și încă este!) foarte puternic, dar sunt curios să aflu dacă e cineva din elita universitarilor, magistraților, afaceriștilor, politicienilor, cineva în țara aceasta cine are preocuparea de a descoperi, indiferent de motoarele de căutare, omul din cetățeanul plătitor de impozite și taxe. El, omul de rând când refuză mersul la urne, dă de înțeles partidelor, celor străini care-l mai observă faptul că știe câtă minciuna încape în promisiunile candidaților, ce cacealma este legea electorală! A ales să le contemple, să-și râdă de soartă cu un umor la care mai marii lumii puțin probabil că au acces, dar i se rupe inima știind că, cea mai valoroasă marfă a democrației, anume votul, este o marfă de contrabandă în România manageriată de niște penali...
Simona votează la Paris.
CTP, tu, dimpotrivă, ai prea multă treabă cu țara, ți se pare că este numai a ta! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.