Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
TOT CE SE INTAMPLA DE CEVA VREME LA STEAUA ESTE TRIST!!!!! CAND IL VAD PE STOICHITA PE BANCA STELEI IMI VINE SA PLANG!!!
cati dintre voi il urati atat de mult pe becali incat, in timp ce dormiti, sa-l visati si sa incepeti sa-l injurati in somn trezidu-i pe toti din casa? atat de mult il urasc eu pe becali si cred ca atunci cand acest personaj va disparea de la steaua va fi cea mai fericita zi din viata mea. nu-l mai suport, a intins coarda la maxim si inca incearca s-o mai intinda, dar la cat de destept e el, nu stie ca in curand se va rupe si ca ii va parea rau de tot ce a facut, dar nimanui nu o sa-i mai pese !
Sper sa iti vina sfarsitul cat mai repede Ciuban albanez si prost educat
Dorim sa precizam ca suntem pregatiti pentru a prelua acest palmares si ca pentru a ne demonstra bunavointa putem asigura asistenta juridica necesara unei astfel de transfer de drepturi. Admitem importanta unor asemenea drepturi si dorim sa asiguram suporterii stelisti ca in eventualitatea unei veridice vointe din partea finantatorului, ne angajam sa donam la randul nostru drepturile asupra palmaresului si emblemei clubului FC Steaua Bucuresti viitorilor investitorilor cu care am purtat, deja,
In urma celor declarate (fara a lipsi asigurarea unei maxime seriozitati) de catre patronul Stelei, Gigi Becali, dorim sa notificam conducerea clubului ca suntem in asteptarea unei invitatii pentru a pune la punct toate detaliile necesare cedarii drepturilor asupra palmaresului si emblemei catre AISS sau catre CSA sau a unei conferinte de presa in care acesta va intari si, astfel, valida declaratiile facute.
ce a facut becali cu BERGODI si in general tot ce zice si ce face legat de STEAUA este o rusine///// stoichita antrenorul care nu are nici o treaba cu performanta nu trebuia sa ia postul lui bergodi///// te asteptam la BRASOV stoichita sa va dam doua goluri si sa-l razbunam pe BERGODI//////hai BRASOV////hai STEAUA///
Bergodi e tot ce becali nu poate intelege niciodata-morala,sinceritate si sufletist.Bergodi iubeste Steaua,becali isi bate joc de Steaua.Si cred eu ca becali nu mai poate pacali pe nimeni in Romania.
Cu cat esti platit sa postezi aici?iti fac deja un compliment considerand ca nu esti atat de cret.in sa afirmi asa cv de capul tau
cichi daca vinde steaua il va cenzura lumea ...e ca superman are puterea in cristale asa si ciubanelul are in steaua.Nui steaua nui cubanelul Eba
Radu esti tu acela dintre gardurile stadionului de la Medias care striga Te iubim nes jiji???? Daca da te rugam sa il iei acasa pe becali si sa te speli pe cap cu el......Aiss roaga cimpanzeul sa se tina de cuvant in donarea palmaresului si tot ceea ce a promis zilele astea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.