Alte știri din fotbal
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia
0
Marea dilemă a lui Arbeloa în cazul rebelului Mbappe » Cum a rezolvat precedentul scandal de la Real Madrid
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Da o gresala fara locica puteau gasi alta metota de protest nu sa-ti sabotezi propria echipa!
Suporterii echipei au cantat astazi cum au putut, ca nu suntem grup organizat la tribuna, dar asta e. In seara asta au fost o rusine, cum le-am tipat-o si in fata live.
Ați se scrie fata cratima bai Diavolii "vișini".
Ca la Dinamo numai cumintei or fi, sau uitam batai pe teren? Iti accept sfatul cu mare drag, nu am caractere la inima, dar curat si in curtea ta inainte?
E Ciolacu premier, mizeria din berceni e campioana. Dar nu conteaza, o sa radem cu hohote la umilintele din tururile preliminare.
Intre a sustine un grup de huligani arestati, si a sustine echipa de fotbal, fanii Rapidului au ales prima varainta. Trist, pt ca mi-as fi dorit Rapidul campioana, intra variantele care exista la ora asta. Bravo bai mari suporteri, l-ati facut pe gg campion, fiti mandri.
Daca a-ti avut nevoie de Jandarmi ca sa ne FURATI cu Arbitrii inseamna ca Rapid e FORTA anul asta...
Curatati-va de oamenii lui Bocciu...
Nea Bergodi ce n-ai inteles. Va luaserati viteza. Mai pierdeți si meciul urmator si se claseaza dosarul…
Bergodi ... voi sunteti beneficiarii a ce fac aia din galerie ca daca ma ameninta cu mitraliera, daca imi dau cu petarde in cap, ... il dau incolo de fotbal, mananc bataie dar plec sanatos acasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.