Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB: „Nu mai vine nimeni”
0
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi la o ședință! » Ce s-a discutat
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
De la promovare, Rapid a avut cele mai bune rezultate cu Adrian Mutu antrenor !
Greșeala nu a fost la Bergodi, a fost la jucători că l-au lucrat. Săpunaru trebuia demult dat afară, că s-au luat o căruță de goluri pe bulevardele lăsate de el și s-au pierdut o căruță de puncte. Demult nu mai e Săpunaru bun pentru Rapid.
Mai e puțin, mai e un pic. Până la marele…
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine îi aduce lui Ninel 20-23 jucători și un antrenor din top 4 Europa. Și nici așa nu e sigur Ninel că face vreun turkish delight :)
De asta e Ninel suparat foc pe Angelescu. Lui i-a promis prietenul Jiji ca il ajuta sa prinda Europa, si actionarul minoritar cauta inlocuitori. Maladarasanu, Contra, Pancu, mai nou Bergodi. Oricum va fi scenariul, va fi scandal in Giulesti.
Luati-l pe PANDURU, abia asteapta... toata ziua comenteaza ce si cum ca asa era bine =)) si ne scapati de el .
Rapid
Cu Bergodi Rapid a jucat cel mai bun fotbal. Cu Bergodi Sepsi a câștigat două cupe la rând. Omul fost jucător adevărat și la nivel de România a arătat că știe. După ce a spus Sumudica în urma victoriei de la Craiova în locul lui Sucu il dădeam afară a doua zi.
What goes around, comes around. Vardy#200
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.