Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Mihai Stoica, răspuns acid pentru Victor Pițurcă: „Nu a existat ca antrenor în Europa! Nu știe fotbal”
0
Rapid a oficializat cel mai așteptat transfer: „Să fie goluri, să fie cântec, să fie Giulești”
0
Adevăratul motiv pentru care MM Stoica și Becali îl vor pe Dan Petrescu la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele de start: debut la ardeleni!
1
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League
3
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Câți fani olteni au făcut deplasarea de 2800 de kilometri pentru KuPS - Universitatea Craiova: „Nebuni în peluză!”
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
5
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
si ca o dat 7 goluri in 25 meciuri e bun? heh? sa spermam
DIMITROV -TANASE SI BOZOVIC -STEAUA CASTIGA TITLUL PE CARE NU L-A MAI CASTIGAT DE 3ANI DE SECETA . BECALI V-A AVEA NUMAI DE CASTIGAT CU EI LA FEL BERGODI -FANII STEAUA SI STEAUA IAR BECALI V-A FI ATUNCI DIN NOU RESPECTAT DE FANII STEAUA .
ESTE UN ATACANT PUR SANGE DE CARE STEAUA ARE NEVOIE CA AERUL SI APA ESTE PESTE STANCU SI KAPETANOS LA UN LOC . CU EL STEAUA ARE SANSE LA TITLU SI IL VREA F.MULT SI BERGODI . DAR CU BECALI NU POTI FACE INTELEGERI NORMALE CA SA FIE IN CASTIG SI EL SI STEAUA SI BERGODI SI FANII STEAUA .LUI EDINHO TREBUIE SA-I DAI -350.000 -MERITA DIN PLIN . PACAT CA NU AVEM SU FINANTATOR DESTEPT CARE VREA SA FACA PERFORMANTA LA STEAUA .DACA TOTUSI IL ADUCE PE EDINHO ATUNCI FANII STEAUA NU IL MAI IJURA PE BECALI .
nu vine nimeni la steaua de valoare stati linistiti ca politica clubului e cat mai prost si cat mai evlavios iar valoarea fotbalistica nu intra in discutie , un loc 5-6 cred ca e maximum cu un lot care se prefigureaza deja. conducerea transfer pe toti boschetari si bucatarii din america de sud iar cand la avut pe mendosa un jucator ce putea centra mai binisor la aruncat afara ca pe un caine asta e situatia nu ne facem iluzii ca sa nu avem deziluzii si mai mari.
aaa..cat costa ? 1 milion..? da, il iau , daca zice Bergodi ca'i bun. Fac si eu ce facea Olaroiu cu mine.ati inteles? ce ma doare gura sa spun ca bergodi si sa fac ca mine?! hahalerelor!
CERT E CA TREBUIE IN ATAC CEVA CLAR
bah nene, m-am saturat ca in fiecare sezon si inter-sezon sa-i pupati incur pe astia de la steaua cu transferurile lor bomba......auzi "ziua si transferul................" caca-besa-din-odesa......daca era situatia asta la rapid sau la dinamo faceati misto ca viseaza numai la transferuri aiurea. care sunt cele 5 transferuri promise de becali? nu vedeti ca-l ***pe jiji mereu, si voi nici nu simtiti? va face cum vrea el si voi punetibotul? ce mari transferuri credeti c-o sa fac
nu are ce cauta asta la steaua..e prae bun...baietii destepti nu vin aici...
Fratilor, nu inteleg de ce "plangeti" atat dupa Pepe Moreno sau Tiago.Mai terminati odata cu astia!Daca ar fi fost buni, ar fi confirmat de prima data.Ne trebuie jucatori cu adevarat valorosi,care sa insemne ceva in jocul echipei.Exemplu: N'Doye la Dinamo.Daca Gigi aduce 2-3 jucatori de valoare europeana, pentru Steaua este de ajuns. Dimitrov, Bozovici, Edinho si Tanase ar fi necesari si suficienti anul asta. Poate le da si Gigi ceva mai mult la leafa, ca altfel, nu vine nici unul!
Ar fi super sa vina Edinho.Este un fotbalist bun care ar face treaba buna la Steaua.Pe langa Edinho,ar fi excelent sa vina Bud,Alibec si Dimitrov.FORZZA STEAUA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.