Comentarii (67)
radoo93
radoo93  •  09 Februarie 2026, 17:53
Postat de Dan19861986 pe 09 Februarie 2026, 16:25

Bergodi sa fie suspendat cu zice regulmentul dar oricat ar lua el Coarda trebuie sa primeasca dublu, pai ce facem am devenit toti woke injuram lumea si apoi cand primim o reactie facem pe victimele. Pentru mine coarda nu mai are ce sa caute pe sticla vreodata o mizerie.

Snowflake woke e Bergodi care nu e in stare sa ia o injuratura.

utilizator șters
utilizator șters  •  09 Februarie 2026, 17:40

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Lulu5
Lulu5  •  09 Februarie 2026, 17:29
Postat de Panaete57 pe 09 Februarie 2026, 17:16

Faptul ca l-a facut pe bergodi strain si ca a lovit jucatorii? Da, bergodi este strain, nu e din tara si a lovit jucatorii, nu s-a erxagerat cu nimic!

nu amice ... bergodi e de condamnat fara retinere 12 luni... pentru un antrenor nu e de conceput asemenea manifestari!!! insa iesirea turbata a lui pancu e la fel de intolerabila.... nu poti veni cu asemenea exprimari si frustrari, asta daca ai vazut ferocitatea si urletele lui....tot ca antrenor unde esti exemplu in educatie!!! fara vreo partinire sau vezi doamne fan pancu ar trebui la fel sanctionat!!!! lui pancone de i-ar comenta sau jigni vreun strain l-ar arde pe rug la ce satanic e

Panaete57
Panaete57  •  09 Februarie 2026, 17:20

*** sa se aplice regulamentul- 6-12 luni suspendarfe, altfel se incurajeaza bataile care raman nepedepsite!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Panaete57
Panaete57  •  09 Februarie 2026, 17:17
Postat de AndreiSlaSh pe 09 Februarie 2026, 15:46

Dacă te-ar înjura pe tine de morți ce ai face ? L ai pupa? Hai să nu ne mai fim lupi moraliști...

Dar tu ce ai face? ai face ca bergodi ? Bataia e mult mai grava decat o injurtura!

Panaete57
Panaete57  •  09 Februarie 2026, 17:16
Postat de Lulu5 pe 09 Februarie 2026, 16:42

oare declaratia socanta cu tenta legionara, fascista si cum vrei sa o mai consideri a lui pancu nu o vede nimeni? adica in tara mea nu are dreptul vreun strain sa se i de mine doar eu am dreptul sa pocnesc pe strain miseleste ......e de speriat acest individ ce face iasiul de rusine.... de va indrazni vreun strain de la cfr sa injure pe daniil pancu il manca moldoveanul......il arde pe rug.....il trage pe roata.... nimeni nu observa?? ioanitoaia si restul aici dormiti?

Faptul ca l-a facut pe bergodi strain si ca a lovit jucatorii? Da, bergodi este strain, nu e din tara si a lovit jucatorii, nu s-a erxagerat cu nimic!

archibald
archibald  •  09 Februarie 2026, 17:16

Prea multă atenție ptr. acest eveniment! Nimeni nu ia în considerare eventualele înjurii adresate lui Cordea în repriza a II de către galeria pinguinilor, provocările lui Nistor și eventuala hipoxie cerebrală generată de efortul depus. La hochei în astfel de situații bătăușii sunt lăsați să-și tranșeze disputa până unul dintre ei îi trage tricoul peste cap celuilalt, ulterior primind ambii o eliminare de 2 min! La fotbal e moarte de om, sfârșitul lumii, apocalipsă, genocid asfel încât domnișoarele de pe teren și cele din tribună cer lapidarea vinovaților! Fiți bărbați nu cârpe!

bibishor
bibishor  •  09 Februarie 2026, 17:15
Postat de radoo93 pe 09 Februarie 2026, 16:40

Bergodi arata ca e ***. Ar trebui sa nu mai prinda banca pana la finalul campionatului. Sa justifici ca iei la bataie jucatorii fiindca te-au injurat de mama, dupa 20 de ani de antrenorat, e de noaptea mintii. Asta e gandire de copil. Dar nici stegarul dac Pancu nu e departe dpdv psihic. I-ar prinde si lui bine o amenda pt declaratii xenofobice.

Multumim ca incurajati aceste derapaje nesimtite ale jucatorilor. Daca era invers, erai cu o falca-n cer si alta-n pamant, cereai sa fie linsat jucatorul lui U si protejat antrenorul vostru, eventual invelit in puf de gasca.

sib
sib  •  09 Februarie 2026, 17:13

În primul rând arbitrul de rezervă suspendat pe viață,cum să nu intervină dacă ăia se înjură, nu se mai ajungea la niciun scandal dacă cei doi luau roșu și Bergodi era avertizat!

ErjiMarasti
ErjiMarasti  •  09 Februarie 2026, 17:11

italianul are nevoie de consiliere psihologica, *** sa mai stea pe banca. Sa ne spune si ce i-a zis el inainte lui Cordea, de i-a intors injuratura ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează