FOTBAL » LIGA 1 » ASTRA PLOIEŞTI - STEAUA, AZI, ORA 16:00, GSP TV ŞI GSP.RO / DIN CAUZA BANILOR, STEAUA E PE CALE SĂ PIARDĂ TREI TITULARI
Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Doar Rada si Petre Marin sa continue la Steaua,merita,nu-l mai injurati pe cioban,nimeni nu o sa bage bani cu sufletul.Hagi?,care profita de numele lui in continuare pentru bani,cere tot timpul bani pt copii si juniori,sa dea bani de la el,el o sa-si ia banii apoi pe copii.FORZA STEAUA
Cu BASESCU presedinte ciobanul va face pasul in spate! Poate atunci va pleca! SA-TI TRAG CLANTA gigi! STEAUA MEREU!
E PACAT SA PLECE RADA!P.MARIN MAI POATE JUCA UN AN PANA ISI REVINE EMEGHARA SI PANA CONFIRMA SAU NU FILIP!CAT DE GOLANSKI, IL PREFER PE OGARARU, DAR SE PARE CA NU POATE FI LUAT.ACUM.POATE LA VARACAND DEVINE LIBER DE CONTRACT!SOLUTIILE DE LA TINERET, NINU SAU MUSTATA NU MI SE PAR VIABILE, MAI DEGRABA TOT P.MARIN LE-AR LUA FATA. SI INCA CEVA, SPER CA SZEKELY NU VA PLECA!E CEL MAI BUN MIJLOCAS DREAPTA DIN TARA..PACAT..DAR CAT TIMP E BECALI E CLAR PLEACA CINE VREA E..SI CAND VREA E..ATTN KAPETANOS!
MI-as Belita in VALI SLUGAREALA.FACE PRAF STEAUA
1. Invata sa scrii corect in limba romana. 2. Pe Argaseala ti-l dam la pachet cu oierul GRATIS, e super-oferta. 3. Sa speram ca iese in turul 2 adevaratul vostru patron si in felul asta ne face o mare favoare, oierul se intoarce "la facultate". 4. In retur am auzit ca va schimbati culorile in portocaliu, e adevarat?
Ce vremuri. Ar fi trebuit sa scriu ca P. Marin e batran si n-ar fi o pierdere sa se plece, sau sa se retraga, caci cine il ia? Rada indispensabil. Golanski si el e foarte bun. Daca Gigibonul ii lasa sa plece... El demult a inceput sa nenoroceasca Steaua. Stelisti, trebuie sa-i promitem lui Base ca-l votam daca se ocupa de Gigibon. Vanghelie a putut sa-l bage la racoare, ditamai Presedintele ar trebui sa poata cu atat mai mult. Pentru ca Geoana inseamna Hrebe, iar Hrebe la putere inseamna...
NEA ARGASEALA OFERTEAZA-L DOAR PE RADA !!!! E SINGURUL VALABIL DE VIITOR Petrica are 36 de ani si nu mai are unde sa plece ... Daca e ok ii facem la vara inca un an Iar Golanki e depasit pe dreapta... Nu merita sa-i datiprea mult.. Mai bine il luam pe Ogararu din nou...
mergand la roma am platit 18 euro(aproximativ 80 de lei ) ca sa vad coleum forumul roman si forumul lui traian;cladiri ce dateaza de acum aprox 2.000 de ani(aici ma refer la coloseum) pe cand dak existau aceste cladiri in bucuresti sigur erau darmate de mult si exista un mall super cunoscut....cum este plazza sau mall vitan..nu stim sa explotam nimic din turism si suntem vai de capu nostru;cel mai important este sa avem X3;X5;X6 sau ML-uriuri in intersectie ca astfel nu ne mai tb nimic.:p
iubesc acest club mai mult decat pe mama;am abonamentul anulat pentru ca l-am facut la peluza....toti abonatii lapeluze sunt interzisi pe stadion din cauza unui cioban care e vai de ..... lui,ca asa e-n romania ai bani ai putere...dak un om de rand sechestra o persoana isi lua 15 ani de parnaie...asa un cioban si-a luat 15 zile sau 21...traim in romania si asta ne ocupa tot timpul..si-n legatura cu alegerile;oricine ar lua presedinte numai are ce sa faca din tara asta..si sa dau un expemplu:
@econstantin: du-te la sapa analfabetule! ia-i si pe pseudo-ziaristii acestia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.