Alte știri din fotbal
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
0
Umilit de nou-promovată, Dorinel Munteanu a decis: „Am nevoie de un restart de mâine”
0
Se lasă cu demiteri! Ionuț Chirilă i-a băgat în ședință
3
Ionuț Chirilă a anticipat șocul: „Știți pe ce m-am bazat?”
1
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
0
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
3
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
2
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
„A insistat să mă mișc”: un șofer a trecut pe roșu la ordinul polițistului ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Lista orașelor din România în care vor fi resimțite peste 40 de grade în ...
Libertatea
nu mai vorbi de saracie fraiere , tu bu ai bani sa te intorci din america in romania si vb de saraci ? BOSCHETARULE !!!
moflea tu esti sholdovianul nostru TRADATORULE , de fapt tu nu esti moldovean , esti doar un TZIGAN BORAT SI TRADATOR !
Ba sholdovienie nu te mai baga intre un ardelean bucurestean si un banatean bucurestean da-te-nmata de P.ROST !! Oricum daca nu ia Rapidul campionatul tot BUCURESTIUL VA DORI ARDEALUL sa ia campionatul .
Nu poatesa fie mai alb ca mine si nici ochi mai albastrii ca mine si nici mai saten ca mine ca eu ii mostenesc pe astia ai mei di ARDEALUL SFINT .
asa mai merge . :))
Ba nu exista stelist cu ochii albastrii nici in Ardeal daramite in Capital Romaniei ! Da vad ca si tu faci misto de sholdoveni asta imi place RESPECT !
Ba pro..stule ti-a zis ca e din Tm , si daca ar fi din Tm unde e problema ? Dar e din bucuresti si poate e mai alb ca tine si are si ochii mai albastri ca ai tai , tu esti un tzigan borat , se vede dupa vocabular , asa ca PA !!!!
te inseli , are 48 , doar mintea e de 12 ! :)
moldoveanul asta cred ca nu are mai mult de 12 ani
glumeam ba,stai linistit arati de 15:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.