Alte știri din fotbal
Jucătorii lui Dinamo și-au numit sportivii preferați: pe cine au ales Cîrjan, Pușcaș și Karamoko
0
FC Voluntari a luat decizia în legătură cu contractul lui Alexandru Gîț: „Asta a aflat după operație”
0
Ce scene în prelungiri la Chindia - Steaua! Oprița sprintează spre Peluza Sud
8
Stewardul Miriuță » Cum a fentat antrenorul celor de la Sănătatea Cluj suspendarea la meciul cu Poli Timișoara
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
7
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
GoOOOOOOOOOOOOOL TATU!!!!!
timus nu vb ca daca castiga Steaua si noi pierdem sunt in fata noastra ... hai sa mai asteptam ...
Tanase este cel mai abject ipochimen purtator de tricoul alb-albastru. TIneam cu U Craiova, nicio legatura cu Steaua, dar acest Tanase este o rusine pentru ce inseamna ISTORIA Stelei. Nu inteleg cum poate juca la Steaua, NU SE SESIZEAZA NIMENI? MILITIA? POLITIA?POMPIERII? Uitati-va ce configuratie osoasa are , asta are encefalul virgin! Cum sa iei asemenea specimen LA STEAUA ???
Cum se face ca asta e singurul meci pe care nu-l putem vedea?! DIN FERICIRE!!! Daca o floceste Mogosoaia si cu Mioveniul, chiar ca avem o etapa perfecta!!!
inteligentule,s-a referit la echipa,care e una,nu la jucatorii mioveniului,care-s 11 cum spui tu.suna bine : 'mioveni nu prea ating mingea"?
Esti subiectiv,pentru ca esti stelist.Daca ai privi din afara ai vedea ca sunt PRO Steaua..
bravo tanaseeeeeeee ce-nseamna sa ai bani, ai pitipoance chiar daca esti urat si prost.iti doresc sa joci la fel pana la finalul sezonului.si sa fii titular de fiecare data
ALEARGAAAAAA DINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!
Comentariul tău...ating ca e mai multi (11)
://livetv.ru/eventinfo/80680_steaua_mioveni/ CASTAMP merge bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.