Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Golgheterul lui Chivu nu și-a putut stăpâni emoțiile: „Acum o să încerc să nu plâng”
0
Argentinianul Romero îi răspunde dur englezului: „Sper să nu fiu atât de prost”
0
Întrebarea la care Thomas Tuchel n-a avut răspuns!
0
Balonul englez de Aur: „Nu am nicio îndoială că suntem mai buni decât Argentina, DAR...”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
exact la asta ma gandesc si eu. Steaua in cel mai rau caz,ar ajunge la 2 puncte distanta de *** *** in playoff. dar rinamo aka rusinea romaniei ,in playout ar fi la 6 puncte de zona retrogradarii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si maine seara Astra sa castige si sa va ingroape definitiv in mizerie. Noi avem timp suficient sa recuperam...voi NU.
Sacosa cu bani =))))))))) borcea ar fi mandru =))))))))) Buna seara , domnilor ! oricat de amuzant ar fi meciul asta, cel mai important e ca OSIM (cel mai recent) a batjocorit clona fc fcsb si i-a interzis balaria aia de sigla cu galben pe care ar fi scris Steaua. Evident ca fc fcsb, clona becaliota nu e Steaua. Nu ne putem pune nici cu Justitia , nici cu OSIM. Ei batjocoresc echipa manelista de fiecare data =))))))
In seara asta echipa ta de muraturi pleaca spre play-out...drum bun. Mai putina mizerie in play-off, ca tot facea Shrek Miriuta tot felul de scenarii si amenintari.
Ati uitat sa spuneti ca daca bate Iașul, Miriuta e dat afara .
Toti romanii tin cu Poli Iasi in seara asta. dinamo are numai 4 romani in primul 11.
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. stai sa se desfiinteze mizeria asta numita dinamo si cei ca tine o sa dispara instantaneu.
Ce zici prostalaule?
Sacosa cu bani ? A venit cu sacosa de clatite si 3-4 sticle de tuica .
Ca sa nu ne mai mintim singuri ca ne batem la titlu, ar fi normal sa ramanem in play-off anul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.