Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Să-l tuf.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salut. Ai revenit fix după 3 ore... fix cu 3 margarete. Ai zis ceva de Boc?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
LOL.
Ai uitat să-i spui "câți anișori ai" :-)). Mustea de curiozitate. Eu i-aș fi răspuns. Nu știi niciodată cine se ascunde după tastatură. Dacă era vreo fcsb-istă din fan-club-ul lui Pandi? Poate te-ar fi scos la un suc, să dezbateți live despre analiști, să-ți povestească ce mare fotbalist era acest nume emblematic pentru generația de aur,... să-ți demonstreze că-i 3 clase peste MM ca analist. Repet: eu n-aș fi dat cu piciorul unei asemenea oportunități. Pe scurt,... nu i-aș fi dat damage în van.
Pandi ăsta al tău nici măcar nu face analize. Nu știe. E *** iar ca fotbalist a fost un mediocru, poate puțin mai răsărit față de nivelul la care "face" azi "analize".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi pare rau ca nu-l pot vedea in direct pe Panduru...Cred ca este cel mai bun"comentator" de fotbal!In afara de sinceritate are un stil ironic,cand este cazul,care doare mai rau decat o critica directa!Desigur si el poate gresi uneori,ca noi toti...Pacat ca nu-l vedem la posturi tv cu o audienta mai mare...sau poate de aceea nu-l vedem,ca e prea sincer intr-o mare de interese de tot felul!Apropo,cei care il contestati ca"analist"(urat cuvant!),ce puteti voi spune,cu cuvintele voastre,nu doar despre prima repriza ci si despre a doua,pana la faza aceea controversata,despre care eu cred ca poate fi si fault si simulare,ca sa multumim pe toata lumea,nu-i asa,Pandi?
Ce are caciula cu prefectura? Dupa logica ta Hagi ar trebui sa fie academician. Daca ai picior nu inseamna automat ca ai si cap
Miovenii când s-a terminat meciul SE MIRAU CUM DACĂ JOACĂ AȘA DE BINE CUM AU JUCAT CU CFR-UL SUNT PE ULTIMUL LOC și au o căruță de goluri primite !!!
Maestre, Panduru este unul dintre cei mai buni mijlocași pe care i-a avut România. De Benfica Lisabona ai auzit ? Nu ? Câți anișori ai ? Panduru este genul de om care spune lucrurilor pe nume. Analizele lui sunt pertinente și la obiect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.