Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Andrei Rațiu, gest superb pentru doi suporteri ai lui Rayo care au fost păcăliți în drumul spre finala Conference League
0
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Se lauda frustratul ca este din nou pe locul 3 al doilea an consecutiv , dar stai linistit frustratule ca nu vei ramane pe locul 3 dupa cum pregatesti echipa si nici cupa nu vei mai lua in acest an !
Am fost pe stadion la meci si chiar tot stadionul ii cerea schimbarea lui Rocha, numai el nu se sinchisea si ca un orb ce era il tinea pe teren facand astfel contra celor multi care ii cereau cu insistenta schimbarea, de aici se vede clar cat de bine vede el jocul echipei sale !
Sa plece acest italian frustrat care habar nu are sa antreneze o echipa indiferent de denumirea ei
Gura casca aia din tribune aia 15000 cat nu aduna restul echipelor din liga LOL impreuna. Ce bine ar fie ca ca si restul sa aiba macar 10000 de gura casca in tribune meci de meci
Prostule comenteaza la echipa ta pe coclauri .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mititelule, du-te si culca-te! =))
Ba exact asta sunteți - o clonă și bătaia de joc a tuturor.
Mai mulți fani decât ștruțo-cămila pesedistă. Fani adevărați, nu suporteri de rezultat ca clona.
F.C. Calu' cati "fani" are?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.