Alte știri din fotbal
Cum vede Ionuț Rada meciul de titlul dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipele de start
0
Gigi Nețoiu a numit „singurele trei cluburi stabile financiar” în Superligă
1
Eddy Gnahore dă speranțe fanilor lui Dinamo: „Trebuie să ne punem de acord! Sunt o persoană loială”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Manchester United cere transferul lui Cole Palmer: „Nu poți depinde doar de Bruno Fernandes!”
0
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Deci antrenorul CRaiovei n-are nicio problema cu arbitrajul, si toate site-urile de sport zic ca CFR a fost furata de un penalty, dar individul asta o tine pe-a lui. Tipic. Nu e de mirare ca nu-l ia nimeni in serios, nici macar stapanul lui sau suporterii fcsb.
CFR are o echipa de barbati... cat despre FCSB , degeaba tot incearca Gigi sa faca un mini/Arsenal, acolo, ca titlul NU SE CASTIGA CU TINERI, vorba lui Petrescu de acu 2-3 sezoane.... si are dreptate..degeaba a incercat si Wenger acu 10 ani cu Arsenal cand a renuntat la "veterani", ca Gilberto Silva, Rosicki, Henry, etc si a inceput o reconstructie cu "petarde"de fotbalisti gen Bendtner, Wilshere, Nasry, Walcott, Gibbs, Ramsey,Vela, Djourou, Alex Song, Diaby etc ....
Asa e, doua penalty-uri clare ca lumina zilei. La Telekom nu stiau cum sa-l scuze pe Kovacs pentru ca era pozitionat perfect la ambele faze. Kovacs e ***, asta e explicatia, le era jena si celor din studio sa mai zica ceva. Efectiv taceau, m-a socat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meme uitate la ograda ta !om mai rau si rachiunos nu am vazut in romania!becali dzeu a facut dreptate !cfr campiona!nu te baga la echipa
cum bah sa te scoata satelitul din lupta pentru titlu =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Respect Meme ! Manînca si bea la greu pe datorie, păcaleste patronul, face si bani de buzunar in timpul serviciului. .... nota 10.
MM salutari de la Ureche !!!
lasa MM ca ajunge cu voi :)))))))))))))))
Ramai fara bonus MEME ??? Cum ar spune Seful Lui Ala de l-a bagat unde a fost pe Seful Tau...GHINION.
Aaa da? Cand va bat pe voi nu e doar infrangerea voastra, ci o “rusine nationala”, dar maine ii sustineti! Baaa ca voi vand, nu cumpar! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.