Alte știri din fotbal
Asta e lista de atacanți a lui Gigi Becali! » Iată ce transferuri i-a propus AI-ul la FCSB!
0
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: echipa lui Bergodi a încasat două goluri
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026
1
Cum îl numește Nemzeti pe Istvan Kovacs, după ce românul a arbitrat meciul 1000 la Mondiale
1
Primul asalt: oferta de 90 de milioane de euro a lui Tottenham, respinsă de Newcastle
0
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Gigismul e la cote maxime dupa ani de umilinte! Relaxeaza-te, Craiova va castiga Cupa Romaniei si va disputa o noua finala cu CFR!
Asemenea atitudinea lui Botosani si Clinceni! Mergem mai departe, Cupa Romaniei si o noua “finala” cu CFR!
*** si subsolul GSP-ului, toti trollii de pe digi au migrat aici. Vezi din ce in ce mai des discutii paralele cu subiectul si spam ...de la mama lui. Chiar nu inteleg, digi se muleaza mult mai bine pe preocuparile lor, se posteaza mai repede, poti sa jignesti fara sa primesti cartonas.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prin comparatie,ati vazut diferenta de atitudine a celor de la UTA-fata de meciul cu fcsb-unde au simulat ca joaca?
O sa vin cu pozele de pe Malpensa si n-o sa mai ziceti ca sunt Silvica! Adriann e disperato, se ia acum de CINE e in avion, de parca asta conteaza!:) I-am dat o dată clara, biletul de avion se va vedea ca-i cu data respectiva, plus tabelul cu plecari-sosiri nu minte, ca nu se duce nimeni pentru tine la aeroport de Paste sa faca poze, e la mintea cocosului!:)))
Oooops! Era contul Silvică, sorry! :-))) Asta e, e ca in bancul ăla: zi New York, New York, New York. .... New York! Care e capitala Americii!? :-))))
Il termin definitiv de Paste, o sa vada tot site-ul pozele! Acum se leaga de o chestie insignificanta, care/cine e in avion!:) I-am propus o data pe Malpensa si a urlat pe aici ca am inventat-o!:) O sa-i dau cu pozele in cap!:))) N-ai cum sa falsifici atatea amanunte!
Ti cu cine vorbesti ma!?:))) Cu Silvio sau cu mine!?:)))
:-)))))))) Asta e mortala! :-)))) într-adevar am rămas fără cuvinte :-))) sau altfel spus “my words stand still” :-))))) Bravo Lucică! :-))))
Silvică, ai tu studiile lu’ Badea!? :-)) banii am înțeles ca nu, plus ca nu ești materialist, fiind un neoliberal marxist globalist care merge cu trotineta ca sa nu se încălzească planeta. :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.