Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
0
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
15
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Sa-ti reamintesc ce rezultate a avut echipa asta super-scumpa in ultimele 5 meciuri din sezonul abia incheiat??? Moshule, da' poate ai uitat ... sau poate itz convine ca Universitatea sa aiba rezultate slabe! E si asta o posibilitate. Poate iti place ciorba de burta de la Perinita si nu stiu eu. L-am luat la Lazar cu 200k? Foarte rau, trebuia luat Aioani. Cirko trebuia oricum shutat. Ala e un portar de toata jena.
Potecă PSD-ist-ul și gargara ieftină din tribuna clonatilor ! Va joaca pe degetul mic Rotaru și Andric de vreo 3 ani cu aceleași ciorbe reincalzite și cu promisiunea titlului care nu va veni niciodată pt Mogoșoaia Blue Lions SA! Abia aștept sa va dea teapa istorică cu faimoasele “acțiuni” :))))) Respect Lokomotiv Tibilisi!
Randoame mititel numai plinge atit , numai iti baga unghia in git atit, stiu ca vrei sa influentezi lumea cu aberatiile tale cu psd sau mai stiu eu ce dar nu tine, nici nu are rost sa te intreb ce lucruri concrete sti tu cu psd cu bani oricum nu sti nimic important la tine e sa se rostogoleasca chestia poate mai pacalesti niste oameni, apropo nici cfr nu a platit pina acum nimic si nici fcsb. Dar tu in ce calitate comentezi de transferurile craiovei daca nu te intereseaza? Cit de ipocrit poti sa fi sa comentezi de gustavo si ivanov cind in tot lotul mititeilor nu exista fotbalisti de nivelul celor doi? Ba tu stai cu grija titlului si nu sti cum sa zici? Al nostru ca la mititelu nu se pune problema
Transferuri se fac peste tot in lume in toata perioada de transferuri nu doar pina incep pregatirile, si mai ales transferurile importante se fac mai greu peste tot pt ca este concurenta, se negociaza si asa mai departe, asa ti se pare ca cfr sau fcsb au facut cine stie ce pina acum? Cfr a luat numai liberi de contract , daca veneau aia la craiova nu erau buni asa zicea lumea . Pina una alta cel mai scump transfer intern l-a facut craiova, lazar pe 200000. Apoi au jucat slab ultimele meciuri dar sa zici ca lotul e slab pt romania atunci cind ai cel mai bine cotat jucator din romania , cicaldau, cind ai internationali de seniori sau tineret si straini ca kolici inseamna ca ai o problema , sigur toate echipele din lume au nevoie de intariri dar nici chiar asa cum zici tu
Baietas, ”fraierii” cumpara abonamente pentru Universitatea Craiova, nu pentru Rotaru !! Asta nu inteleg mititeii...ca pe suporterii Universitatii nu-i intereseaza cine este patron sau cati bani are. La U 48 se pare ca e invers...
Rotaru nu vrea, pentru ca stie ca, daca ar vrea, nu s-ar putea, deoarece ordniul pe unitate este altul. Si atunci, de ce sa-si mai bata capul? Merge la ciuguleala. Mitrita? Stati linistiti, ca daca era bun, il luau altii.
Dacă PSD nu este la putere nu sunt nici bani de transferuri! Ori se aduc ciorbe reincalzite ori no name-uri :)))) Asta este Craiolguta și marele Rotaru :)))) Și fraierii mai cumpara și abonamente :))))
Indiferent ca e vb de CSU sau FCU ....aceeasi tactica la transferuri...vorbe multe fapte ioc.
Ei au transferat un Rocar vechi de la Remat
Bineinteles ca tot la Cluj. Aia au conducere profesionista. Manelistul de Marcel are treaba la solar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.