Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
18
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Etc ăla unde a fost vândut de fcsb, gâgă?
important este ca voi va desfiintati in scurt timp. vitan barzesti *** ***. p.s.:le-am dat 3-0 anul trecut si anul asta inca nici nu a inceput bine. la ce datorii au ,astia trebuie doar sa rateze o data titlu si se desfiinteaza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
incredibil cum au iesit la inaintare toti fecefecesebisti, se bucura de parca au luat titlul in seara asta, ba, voi daca jucati de 10 ori la rind cu CFR faceti cel mult 1 egal si va bat CFR de 9 ori cu Hategan al vostru cu tot
care Steaua?Steaua Bucuresti campioana lumii esti. echipa aia care a vandut pe sume record jucatori in ultimi 10 ani:gardos,stanciu,stancu,man,morutan,chiriches,radoi,chipciu,tatarusanu etc.
Vreți să spuneți că vocea lui MM este obiectivă?!? Chiar e necesar ca zi de zi să postați opiniile lui,a devenit indispensabil? Asta e sponsorizare sau ce? Deveniți din ce în ce mai părtinitori…
Care Steaua, băi copile??
Presimt ca pierde titlul printre degete Dan Penalty! Mai sunt 6 puncte avanj, deci trei , Gigi ii ia campinatul si va adeveri ca Sumudica a avut dreptate, fara Copilu sunt praf si pulbere!
Petrescu nici dacă ar face el programul tot nu ar fi mulțumit
dar si reporterii ce naiba pazesc? nu i-au spus lui dan penalty ca absolut toate echipele joaca la 3 zile distanta,fiind etapa interediara. kfr joaca sambata si marti. iar Steaua duminica si miercuri. wtf?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.