Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru Daniel Pancu: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
0
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
1
Știri din fotbal internațional
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maine jucam cu "tiltul " pe masa , macar 2 saptamani sa fim si noi pe primul loc :)))))
Ti-ai sters lacrimile dupa Miti ???
Jucam de liga a 3-a. Slab. Poate-l schimba pe Bergodi ca e slab de tot.
Arbitrii iti dau cand ai ocazii in careu, cand n-ai ce sa-ti dea ???
Daca nu l-a recunoscut, inseamna ca e nou pe aici!:))
acum sincer,sa vinzi 2 jucatori de baza cu 2 milioane de euro in 4 ani,este foarte,foarte putin. efectiv insignifiant. plus ca ai dat 500 de mii de euro pe boli cand l-ai luat de la viitorul.
Sa mori tu ca am furat? Cine e cea mai ajutată? Și azi am fost penalizați cu un penalty inexistent. Ca jucam prost de 3-4 etape e alta treabă, dar sa spui ca am fost ajutați e cale lungă. Așa ca du-te în p.m. la culcare fiu de tar.fa vanduta la oier.
Jucam de play-out, sincer :((( Nu prindem podiumul cu jocul asta !!!! Bergodi nu e antrenor de titlu !!!!!!!!!!!!!!
E random!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.