Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Cam cati spectatori a avut clona fc who 2017 tot sezonul :)) da e grele nene stii sa numeri doar pana la 10. Ai aflat macar cate titluri si cupe are Universitatea nenea "vreo 6 titluri si 4 cupe" :)))))
Postacel echipa detestata e clona puscariasului pus pe scandal non stop
DA, numa' ca nea Pitzi este expert in balerine si-n masti FFP3 !! Cati mai cunosti tu, asa doxa !? :))))
Dar de ce sa fii mahnit, mogosene? Ce te-ai fi asteptat sa ajunga o echipa nascuta din minciuna si impostura, altceva decat una anosta, fara personalitate si detestata de microbistii neutri?
Da, dar nu e de ajuns. Nu mâ interesează postul lui. Pe mine mă interesează soarta echipei. Dar, Doamne ajută, să câștige azi Piteștiul.
Da, dar nu e de ajuns. Nu mâ interesează postul lui. Pe mine mă interesează soarta echipei. Dar, Doamne ajută, să câștige azi Piteștiul.
Ha ha ha ha ha , chiar sunt curios sa vad cati sunteti
Asta este, toate echipele mici se mobilizează în meciurile cu Universitatea Craiova - "rețeta" lor de joc a făcut-o publică Rădoi în vremea declarației "suntem proștii satului" - mai ales dacă și arbitrii le permit (de ce?) adversarelor jocul dur și tragerile de timp... Ne rămâne speranța ca măcar în PlayOff să dinamizăm (relansăm) competiția, ca mereu în ultimii ani, și să facem jocuri și rezultate bune.
Daca ramanerea la echipa a lui nemea geana este conditionata de victoria cu fc arges, atunci imi mult succes echipei pitestene.
Vine FC Arges cu Gar(n)ița plina de goluri. Cate va lasa la Craiova? Dupa cum arata CSU cred ca destule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.