Alte știri din fotbal
Dani Coman a reacționat după întâlnirea din Bogdan Andone și Gigi Becali: „S-a dus din bun-simț”
0
Prima plecare de la U Cluj! Nemulțumit de statut, discută transferul în Serie B
0
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
6
Raul Rusescu, după ce a aflat cine vine antrenor la FCSB: „Îl știu bine. În cazul ăsta, va pleca!”
0
Știri din fotbal internațional
Gary Neville, convins înaintea meciurilor decisive din Premier League: „Nu văd cum ar putea rata această șansă”
0
Trei pentru un loc » Peste cine ar putea da Dinamo, FCSB sau FC Botoșani în Conference League
3
Planurile defensive ale lui Cristi Chivu pot fi date peste cap » Încă un club uriaș îl vrea pe Alessandro Bastoni!
1
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
"sunt pe Youtube și chiar la TV (Pro TV de lildă) rezumate ale meciului din care LIPSESC driblingurile lui Markovic" Nicio problema sa inregistrezi meciul daca te intereseaza. Oricare dintre noi o poate face lejer. Problema e ca nu se discuta pe filmul meciului ci pe verdicte categorice si injuraturi.
Nu e o recunostere sincera a valorii lui. A facut niste driblinguri de maestru prin regulament.
titlul corect era: meme scandalizeaza prin prostia lui absoluta.
Tot asa ziceai si dupa penaltyul primit la Viking, ca mingea era deja degajata?
MM a ironizat la viața lui pe toată lumea, cum a nimerit. El vorbește?
Păi s-a aplecat. Vrei să spui că Bancu era prea scund ca să-i poată da cu capul în gură...
Adica de la nationala voiai 400 de mii clauza si acum il pui pe danut sa renunte la ea? L-as cita pe vadim tudor nelutuleee acuma
Cum s-a văzut, aseară echipa de pe locul 14 a jucat în 14 (nu "în 11"). Degeaba.
Saracul arbitru, asta e multumirea ca v-a dat un penalty gratuit!
Meme, stai liniștit, sunt pe Youtube și chiar la TV (Pro TV de lildă) rezumate ale meciului din care LIPSESC driblingurile lui Markovic la faza în care Tamm și-a periclitat coloana vertebrală (ironia îi aparține intervieviatorului, stelistul de mic Costi Mocanu) sau chiar este prezentat DOAR penaltyul rezultat. Deci onoarea fundașului fecesebist este "salvată", dar cu prețul eliminării din "arhiva video" a unui moment de fotbal autentic marcă înregistrată Markovic. Apropo, ratările oltenilor din cele două minute din finalul primei reprize ce au urmat "penaltyului izbăvitor" fecesebist, nu au fost uriașe?? (bara lui Markovic și șutul parat al lui Crețu din careul mic).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.