Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu explică de ce nu l-ar fi pus niciodată selecționer pe Mircea Lucescu: „Eu nu l-aș fi luat din două motive”
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
1
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
6
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
iar va scapa burleanu de la retrogradare, nu va mai e frica de Craiova lui Mititelu. Federartia ii depuncteaza pe cei de la Medias dar dinamo care are un lot intreg de jucatori neplatiti, aia adusi de Cortacerro, nu e depunctata. Prinserta cainii glas, se si vad in liga 1 si la anul.
Sa le dau o veste celor de la Fc U Craiova si Dinamo !! Daca Gaz Metan se retrage din campionat ...FC U o sa piarda 3 puncte fata de Dinamo !! Pentru ca voi ati castigat in tur iar Dinamo a pierdut !! Randoame fara repede niste calcule sa nu mai dormi diseara =)))) ...ii rog pe cei de GSP sa faca un clasament fara meciurile celor de la Gaz !! Nu stiu cum se schimba punctele intre CFR si FCSB !!
Din fericire da , cand este vorba despre sanatate ( si o doresc la toata lumea , inclusiv ''dusmailor'' ) .. !!! Din pacate nu , cand este vorba despre fotbalul romanesc si mocirla in care '' ne lafaim'' cu ''tontii''!!!
Astăzi mititeii au fost mici!
Când cel mai periculos sut pe poartă al FCU a fost capul lui Bancu, despre ce vorbim? V-a călărit CSU un meci întreg.....Nu știu ce ati fi vrut să scoateti, fără șut pe poartă....
si nistor si bairam au aratat clasa si au fost cu mult peste FCU chiar daca au jucat mai putin. Bancu a fost la inaltime si faza aia a de autogol defapt a fost jucata margistral, daca dinamomilitie tragea la play-off sigur Barsan il elimina. FRF l-a trimis pe Barsan deoarece in bascalia lor cred ca oltenii sunt oi si militienii dinamo+FRF sunt caini
jhahaha..iar ati luat umilinta :)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clona csu /*** ca si in codru.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
trebuia sa fie vreo 5-0
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.