Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
De ce ar fi Iordanescu jr. altfel decat ceilalti antrenori care incearca sa-si schimbe echia pe care o antreneaza pentru un salariu mai mare? Minciuni si intoxicari, incercari de aburire a fanilor prin chipurile "atasamentul si iubirea" fata de echipa de la care ar fi plecat imediat daca Rotaru ar fi achitat clauza de reziliere. Cu alte cuvinte, si Edward ne spune, fara cuvinte, ca... Dumnezeu i-a dat omului graiul ca sa-si ascunda gandurile!
Din partea mea, mi-as dori sa vina Bergodi sau oricine altcineva care sa miste lucrurile in bine pentru Craiova
Ma rog, e parerea ta, care nu e si a mea, si repet, nu sustin ca eu as avea neaparat dreptate. Mie mi-a placut foarte mult ce echipa facuse Edy din nimic la Pandurii, imi place cum joaca Mediasul (cum se exprima in teren) si chiar nu mi-a placut deloc Voluntari. In plus, la CV-ul lui, Bergodi nici nu trebuia sa stea de vorba cu Becali sau cu echipe din Romania, mai ales cu cele din subsolul clasamentului.
Se pare ca 90% este Contra viitorul antrenor,nu stiu cine il sfatuieste pe Rotaru dar e clar ca e o alegere proasta,Contra este un antrenor submediocru,a injurat de fiecare data spectatorii de la Craiova si in plus...nu are sens...in aduci pe Nistor...dar il pui antrenor pe Contra...antrenorul care efectiv nu il suporta pe Nistor.
La Craiova, FCSB, Botosani, nu conteaza antrenorul. Patronii joaca pe teren.
Pe oricine să aducă, numai pe Contra nu.
Să nu facă prostia ăsta să îl aducă pe *** de Contra !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bergodi a venit la Voluntari pe filiera Becali, i s-a propus un contract, a salvat echipa de la retrogradare, i s-a vandut toata echipa si in acest a luat-o de la zero si o salva din nou de la retrogradare. Draga Edy, scuze Pittt nu trebuie sa te superi, eu sunt unul dintre cei care cred ca experienta lui Bergodi atat ca antrenor cat si ca jucator este net superioara.
Cand ai un asemenea CV si ajungi sa antrenezi la Voluntari e clar ca nu te mai cauta nimeni. Pe de alta parte Edy a aratat ceva la toate echipele la care a antrenat. Nu stiu daca am dreptate e parerea mea personala, dar il vad pe Edy mult peste Bergodi in momentul asta. Si nu are treaba cu Becali, cand i-a prins i-a rupt cu 4-0.
Nu a avut 200.000 pentru reziliere ? Dupa milioanele facute pe Gustavo, Baluta, Mitrita, Screciu ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.