Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Sergej Barbarez a izbucnit în plâns în fața camerelor, după eliminarea Bosniei de la Mondial
0
Bosnia a dat lovitura » Suma câștigată la Campionatul Mondial de adversara României
0
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Circulația a fost reluată, inclusiv în stația Piața Victoriei 2, anunță ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
*** Asta si vrut sa spui?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciolacii nu se sperie asa de usor .
Care prejudiciu?:)))) Ala calculat de o tanti din Chiajna cu firma de garsoniera care este la bulău pentru supra evaluări?:))))))))))))))))))) Fix Ala o sa tina în instanță :))))))
Sa speram ca Dinamo va câștiga la masa verde
Stai linistit ca nu se intampla nimic. A batut jandarmeria la ei ca la fasole in meciul cu Dinamo.
Bă băiatule, trebuie să recunosc că este admirabil efortul disperat pe care îl faci ca să provoci reacții adverse în secțiunea de comentarii. Te așteptăm în etapa a doua pe Ghencea. Noi vom fi gazdă pentru Dinamo în eternul derby.
Fcsbiștii se pregătesc pentru o nouă scenografie cu veste colorate.
Mai schimba placa.
rau e sa fii prost. cumperi bilete pentru Steaua di liga 1 si nu te prezinti la meci. bani cheltuiti aiurea. tot la Becali merg. ei merg cateva sute la meciurile csa, si spun ca vor cumpara bilete fara numar la meciul adevaratei Steaua. unde nu-i(minte), nici Dumnezeu nu cere.
Amice, pana nu se plătește prejudiciul și instantele nu dau decizii definitive și irevocabile în dosarele aflate pe rol fcsbeul nu va ajunge în Ghencea. Nimeni nu are curajul sa-si pună pielea la saramura , nici FRF, nici Liga , nici măcar dl Ciolacu chiar dacă amintirile îl chinuiesc. Încearcă sa gândești și sa nu te duci după fenta ( fumigene)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.