Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
La Steaua nu prea au fost cazuri ca cel al lui Florinel Coman, la noi baietii sunt cat de cat mai educati, nu e in niciun caz cocalareala de la fecesebe. Cat despre acte de caritate, Peluza SUD Steaua face destule. sport . ro/fotbal-intern/gest-superb-al-stelistilor-inainte-de-craciun-cadouri-si-mancare-pentru-400-de-copii-orfani-foto.html
doar ca in ''marsul asta neintrerupt'' .. timpul nu conteaza la talpanisti atata vreme cat mulg bugetul de stat !!de aia stau cate trei ani (de preferinta) intr-o liga ...de inteles , suporterii(ultrasii) avand si ei creditele lor de rambursat !!!
Unele obiceiuri precum adorarea bolșevismului nu se dezvață niciodată. Păcat să vedem asta la niște presupuși tineri (fanii CSA)
ce statut juridic au jucătorii CSA-ului ca să poată primi foloase în bani de la altă entitate decât clubul sportiv? Oricum, asta îi motivează la maxim pe sportivii care chiar fac performanță și aduc medalii la celelalte discipline sportive ale clubului.
Lascăr unealta sovieticilor. Militari adevărați au fost Mareșalul Antonescu nu trădătorii care au vândut țara bolșevicilor
Băi, chiar nu cred că generalul Lascăr a fost bolșevic sau comunist. A, că clubul Steaua/CCA a fost înființat pe model sovietic (ca și Dinamo) e adevărat, dar asta nu-l face bolșevic pe Lascăr, chiar dacă s-a întors în țară alături de sovietici după ce fusese luat prizonier.
Ce te astepti de la absolventii de spiru haret ai jesepe?
Sondajul ala , l-ati facut la casele de copii din vaslui, glina si berceni?!
Mda. Intetesant si nu prea... Băieții primesc deja bani de la mine indirect. Din impozite si taxe. Sa le plătesc si prime? No way. Poate daca programul asta ducea banii spre altceva...dar asa? Nu vor primi prime de promovare de la stat? Hai sa strangem bani si pentru doamna de la ANAF sau Primarie ca isi face treaba, nu? Ma rog. La câti bani primesc de la stat nu cred ca stau ei in 50 de lei de la mine ca sa mi dea grad de caporal. Poate ma pun pe urma planton...
Ce voiai, gigistule? Sa stea in genunchi la vreun palat, ca voi? Oamenii s-au organizat intr-o asociatie. Bravo lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.