Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
2
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Multumim, dar nu vrem sa ne intoarcem in comunism. Aberatia sininstra CSA Talpan nu are ce cauta in prima liga. Cu 500 de suporteri la meciuri, nu poti sa emiti pretentii.
Sondaje marca GSP, cand peste 50 % dintre cititori sunt FCSB-isti cu care Steaua este in lupte juridice identitare... Acum 2 ani inainte de promovarea FCU in prima liga au pus intrebarea : Cu care echipa credeti ca vor tine craiovenii? ...adica ii intrebau pe fcsb-isti, dinamovisti si alte neamuri. Supriza, la final Ioanitoaia concluzioneaza ... parsiv: "Craiovenii vor tine cu FCU" ...DE PARCA AR FI VOTAT DOAR CRAIOVENII. Nimicuri gazetaresti ...s-a vazut pe stadion intre timp.
Iar votează comuniștii ăștia cu 7 conturi de nu știu câte ori, ca să pară mulți, dar tot degeaba.Initiativa legislativa a Domnului Senator Dăncu, va fi un mare"făs", prin care-i va compromite definitiv cariera politica.Va ieși la pensie, odată cu Talpan
Steaua e cea mai titrata echipa din campionatele României! Singura câștigătoare a unei Cupe europene! Eu cred ca merita dreptul de promovare!
La fel ca atunci, intrebarea e prost pusa. Cum adica finantare exclusiv de la stat? Sponsorizarile de 600.000 EUR pe an pe care le are Steaua sunt de la stat? Banii din abonamente (+1.000 vandute in fiecare an), banii din bilete (avem acum 20.000 de bilete vandute pt meciul de marti), banii din merchandising sunt de la stat? Banii din drepturi tv sunt de la stat? Toate astea acopera mai mult de jumatate din bugetul anual al Stelei.
Ceaușescu a-nviat, a-nviat beleaua, și a dat comunicat să câștige Steaua Buna rau asta :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.