Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
echipa ta e U Craiova 1948 Club Sportiv S.A., cu cis DJ/A3/00001/2013 eliberat in 2013 pentru ca e o clona infiintata in 2013 si fara drept de joc in cupele europene, cu sediul pe str. Știrbei Vodă, nr.30, clădirea Malmo, birou 4, et.3 . clubul sportiv "Universitatea" Craiova are cis DJ/A1/00222/2001 cu sediul pe str. Gh. Doja, nr.2. echipa ta e o clona infiintata in 2013 qed. si pe care recent am umilit-o cu 3-0.
Ești departe de caz...Nu știi ce a fost AFC... AFC nu a fost Păuneștii....
Mă logica la tine cat cuprinde !!! Ce treabă are banii de la UEFA ? Adică consideri că UEFA a dat banii nu pentru ce a jucat echipa c lui Becali ci pentru nume ??? Dar de ce nu vrei domnule să întrebăm pe Talpan el de de nu a luat bani de la UEFA ???? Concluzia : vreți bani de la Becali pentru că a avut succes iar Talpan doar cheltuiește ??? Ce bani a produs Talpan prin munca echipei de fotbal la care activează ?
Randume prostulee unde sunt "guuunii" aia tocilare? Echipa mea e Universitatea Craiova, are stema si palmares si nu are nevoie de nevoie de nume sau stema inventate precum clona ta :))
Universitatea Craiova simplu raspuns :)) stai jos esti prea prostalau
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe bune, ați cenzurat angrama numelui Miu?!? :))
Agramat, boss, anagramat ar fi *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au judecat in constatare care n-are caracter executoriu. Adica nimeni nu e obligat sa tina cont de decizia asta. Au dat o decizie pentru prostii csaisti si haterii FCSB care jubileaza pe aici.
Iulian Miu s-a dus fara aprobare sa vorbeasca la televiziuni in numele armatei romane? Ce comandant a aprobat ca imaginea CSA Steaua sa fie reprezentata de un anagramat care a fost prins copiind la examenul de antrenor si furand curent electric din ograda unei unitati militare? CSA nu mai are niciun alt reprezentant fara probleme de imagine pe care sa-l trimita la emisiuni? Imi vine sa plang cand vad cum e terfelita imaginea armatei romane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.