Comentarii (51)
Berceni
Berceni  •  20 August 2021, 20:13
Postat de orlick pe 20 August 2021, 20:04

Iată exemplu de onoare militara, mostra de suporter de cazarmă! De ce sa vii cu argumente, când poți să înjuri?

Te-ai gandit ca meriti sa fii injurat?

love.me.knot
love.me.knot  •  20 August 2021, 20:13

Ma polonoic care stai ascuns dupa tastatura si arunci in stanga si in dreapta cu jigniri , hai sa te lamuresc si pe tine , dupa lectia asta , te bagi la somn da? ca e ora , si sa nu uiti sa iti iei pastilele . CSA 2017 TALPAN a fost infiintata in ? ghicesti ? 2017 ...wow, finantata de ? Taticul stalinist , sustinuta de ? *** care nu au altceva de facut decat sa urle 2 lozinci pe stadion si sa arata cat de "bine" sunt ei pe peluza si in tot acest timp , oamenii care muncesc sa uita neputinciosi cum banii din munca lor , in loc se se duca pe ceva constructiv si real se duce la o gramada de incapabili care sunt platiti cu salarii mai mari ca Presedintele Romaniei sa dea cu stangu'l'n'dreptu' pe langa minge , si pe urma apar specimene ca tine care imi "arata" exact ceea ce ma asteptam , nemarginita prostie in care iti dai aere de mare inteligent . Hai fuguta la somn ca esti obosit si poate te deranjam , ca deh cei ca tine sunt unici si noi restul nu prea vrem sa va deranjam de frica sa nu scadeti IQ-ul la tot internetul :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  20 August 2021, 20:13

"Clubul Sportiv al Armatei Steaua dorește colaborarea cu toate cluburile și structurile sportive, colaborare bazată pe respect reciproc, încredere, bună armonie și neafectarea intereselor proprii, astfel încât am răspuns că, închirierea stadionului se va face, după analizarea detaliată a fiecărei solicitări și cu respectarea prevederilor legale în vigoare, aplicabile în acest domeniu”, a comunicat Ștefan Răzvan Bichir, comandantul CSA Steaua. "Dixit. Vorba la un prost din sud :))

orlick
orlick  •  20 August 2021, 20:04

Iată exemplu de onoare militara, mostra de suporter de cazarmă! De ce sa vii cu argumente, când poți să înjuri?

Berceni
Berceni  •  20 August 2021, 20:00
Postat de utilizator șters pe 20 August 2021, 19:36

Vezi tu. Faci tu. Știi tu. Ești dintre aia care au dat sau au luat în benzinărie? :)) Voi nu ați mai mâncat bătaie de mult de la jandarmi. Tragi tu concluzii. Miez. Vai Steaua ta. Susținător al secției de fotbal "degeaba" de la CSA. Stai ma chill în banca ta ca sunteți în panică deja. Va suna ceasul curând. Tic tac tic tac... Boom :)))

Stiam ca prostia gigistilor e proverbiala, scrie si tu ceva nou.

love.me.knot
love.me.knot  •  20 August 2021, 19:58
Postat de hristo8 pe 20 August 2021, 19:09

s-a mai explicat aici de 100 de ori, voi gigistii nu intelegeti se pare. tu ai inchiria cuiva casa daca te judeci cu el in instanta?

Stai ma ca nu inteleg , adica tu vrei sa imi spui ca CSA TALPAN se judeca cu GIGSB si ca nu o sa il lase sa joace din cauza asta? De pe ce meleaguri ai venit tu mai ciobanel ?Ce legatura are procesul pe rol intentat de amaratul ala care face valuri aiurea si un contract de inchiriere a unui stadion construit din banii publici , ce a venit CSA steaua-2017 si a investit 1 leu in acel stadion ? Si daca investea , fiind bugetari , banii de unde proveneau ? Aaaa gata ma , a facut Peluza Sus si alti "ultrasi" cheta si a pus stabor pe stadion :)))))Ce spalati pe bibilica sunteti , ziceti ca faceti reclama la "Urzica"

utilizator șters
utilizator șters  •  20 August 2021, 19:57
Postat de vasileroaita pe 20 August 2021, 19:53

Poate nu stii, dar stadionul din Craiova este al Primariei, nu al CSU! Stadionul Ghencea este al Armatei, administrat de Steaua. Si Steaua decide pe cine primeste in casa. Pe hoti, in niciun caz.

Știe, dar ii place sa stea pe sub masa!

vasileroaita
vasileroaita  •  20 August 2021, 19:53
Postat de nebraska_filipineza pe 20 August 2021, 19:21

iata ca saltimbancii lui mititelu aka fc calu au reusit sa intre in casa Universitatii Craiova,

Poate nu stii, dar stadionul din Craiova este al Primariei, nu al CSU! Stadionul Ghencea este al Armatei, administrat de Steaua. Si Steaua decide pe cine primeste in casa. Pe hoti, in niciun caz.

vasileroaita
vasileroaita  •  20 August 2021, 19:49

Legea permite oricui - deci si lui Becali! - sa faca cerere ca sa joace in Ghencea. Iar cei de la Steaua respecta legea!! Nu il impiedica pe Becali sa faca cerere!!!

andy_dm
andy_dm  •  20 August 2021, 19:50

Ce sa caute clona ilfoveano-albaneza in templul fotbalului romanesc? Locul clonei e la Popesti Leordeni, sa le faca acolo ciobanul infractor un tapsan. Sau sa joace la Tirana, acolo de unde a venit clanul care a distrus fotbalul romanesc

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează