Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
1
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
adu-ti aminte.
Ce minciună am spus eu?
mincinos esti tu. spui doar parte care iti convine. MINCINOSULE!
Intra pe site la Liga, citeste si da-ti un cot in dinti
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ca ai spus o minciună. Da, am un interes, am interesul să se spună adevărul. Nu-mi plac mincinoșii și impostorii.
Dacă nu știi dacă a specificat că a întrerupt activitatea, ce te bagi? Sau ai un oarecare interes?
Armata nu a dat Steaua Bucuresti nimanui, vezi decizia tribunalului. Nu stim daca a specificat undeva ca-si intrerupe activitatea pentru ca nu stim daca era necesar. Cine a preluat activitatea a primit doar un lot de jucatori si niste facilitati. Acele facilitati au fost sistate in 2003. Cand Fcsb a preluat de la acel cineva a preluat doar drepturile federative ale jucatorilor (si acelea fraudulos dar este o discutie mult prea tehnica si nu este pentru oricine). Cand primesti niste facilitati nu primesti dreptul de proprietate asupra bunurilor proprietarului. Steaua Bucuresti nu a fost niciodata data"cuiva".
Bine că știi tu. Armata, când a scăpat de STEAUA, a specificat pe undeva că întrerupe activitatea? Nu. A dat STEAUA cuiva, care a continuat cu aceeași echipă în aceeași divizie/ligă.
Modul tau de exprimare la adresa unui minor reflecta gradul tau de inteligenta. Vezi ca minorii cu care interactionezi in realitate te pot acuza de abuz emotional asupra lor. Pune mana si citeste despre asta pentru ca este pacat sa-i traumatizezi. Pentru tine este usor sa le arunci astfel de vorbe dar pentru ei este dificil ca trebuie sa te suporte. Pune mana si citeste, educatia nu doare, nu iti provoaca afectiuni, cel mult iti da dureri de cap dar poate cu timpul te obisnuiesti. Lasa cazul Fcsb pentru cei care se pricep, esti total paralel cu ceea ce s-a intamplat la Steaua Bucuresti. Multumesc mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.