Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
Bravo Talpanica.. ai mai batut un cui ..la coparsaul fcfcsb))
Intrebat fiind intr-un interviu la sport ro, "De ce v-ati dus doar pe pista asta cu Gigi Becali, pe cine a luat brandul Steaua, si nu si pe cine l-a dat? Pentru ca Gigi Becali nu l-a luat de nicaieri, de ce nu ii trageti la raspundere si pe oamenii care au cedat acest brand?", Talpan raspunde sec: "Nu vreau sa comentez aceste aspecte"... e clar ca sunt alte interese la mijloc, daca se face dreptate intr-un singur sens. Eu daca cumpar o masina furata de la un samsar, pe mine ma scoate vinovat politia, si nu ii intereseaza cine a furat initial masina?? :)))) #numaifiprost
daaa, doar ca dom' profesor oprea e la rand la brutarie !!.. fara dom' profesor taplau e un pacalici .. un corigent .. iar prima maciuca pe cascheta o va lua in 16.11 !!! HAHAHAHAHAH!!obisnuiti-va MILOGILOR ...FCSB e continuatoarea istoriei europene , si a PERFORMANTELOR europene ale stelei , de aia FCSB E STEAUA !!!fc csa/mapn talpa 2017 .... NU-I NIMIC!!de aia ati pornit din liga IV-a!!!steaua nu a retrogradat NICIODATA , steaua e in liga1... steaua e fcsb !!!
Cititi ce inseamna de facto, cititi ce inseamna de juro. Acesti termeni. FCSB este continuatoarea de facto a Stelei 1947. Cine nu e de acord, are un singur neuron si ala prajit. Imi pare rau sa va spun.
Dar FCSB este continuatoarea de facto a Stelei 1947, iar CSA 2017 e doar o clona ieftina formata pe bani publici. FCSB a pornit din prima liga, a beneficiat de coeficientul Stelei, a jucat pe stadionul Stelei, a avut toti jucatorii Stelei. Ce rezulta de aici asa dupa neuronul tau singur?
De aici rezulta logic ca FCSB e continuatoarea adevarata a Stelei 1947, iar CSA 2017 e doar o clona ieftina formata din bani publici.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Azorele ,am zis bine ,tu ai doua calitati ,esti prost si prost ! din betie te mai trezesti ,din prostie ...niciodata! acum ia o oglinda si vezi cum arati ,asa prost !:))
Ai chemat-o degeaba, aia nu mai vin dacă le-ai spus ca ai 75 de ani ...
tu ai doua calitati ,prost si prost !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.