Alte știri din fotbal
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
De aceea Armata discută cu un grup de afacerişti şi de suporteri posibilitatea ca aceştia să ia în franciză marca Steaua contra sumei de 3,7 milioane de euro pe an. Un reprezentant al acestui grup a afirmat atunci că aşteaptă ca Armata să dea curs somaţiei din iulie şi să îl dea în judecată pe Becali, pentru că „apoi ştim noi ce avem de făcut“
Becali s-a cam enervat, nu prea sustine teoria ta. Franciza nu-i da pace. Si lipsa palmaresului. Ce bine ca exista instante. Doar vesti bune. " motivarea Înaltei Curţi spune că palmaresul, care face parte din patrimoniul CSA, nu a fost transferat clubului de fotbal atunci când s-a întocmit protocolul în 1999. Atunci a fost transferat doar dreptul de a folosi gratuit anumite spaţii, au fost detaşaţi la FC Steaua angajaţii fostei secţii de fotbal profesionist şi au fost transferate datoriile şi creanţele contractate înainte de 8 iulie 1998."
Pentru timm vestile sunt proaste: Becali detine palmaresul Stelei si UEFA recunoaste acest fapt. Pentru Armata si pentru Talpan vestile sunt si mai proaste: urmeaza un proces lung de cel putin 4-5 ani, o noua evaluare solicitata de catre instanta, alti bani cheltuiti si mult timp pierdut. Cred ca si derbedeii aia de la Sud si de la Nord vor ajunge sa se plictiseasca asteptand echipa Armatei inca vreo 4-5 ani de acum inainte! Vor fierbe in suc propriu ani buni! Si timm la un loc cu ei!!!
Vestile bune sunt pentru Steaua, pentru Becali nu sunt vesti bune sau pentru postacii sai.
Vestile astea rasuflate le-am citit acum 10 zile. In realitate NU exista niciun investitor dispus sa plateasca Armatei 4 mil de euro anual pentru a lua in chirie sau in franciza un club de fotbal fara palmares si care activeaza la amatori in liga a V-a! Asa ceva doar niste prosti ca Boroi, Talpan si "timm" pot crede. Steaua e asta care e acum, Armata nu va mai avea in veci echipa de fotbal profesionist si nici palmaresul. Esti mai prost decat prevede legea daca visezi la asa ceva!
Vesti bune pentru STEAUA. Armata discută cu un grup de afacerişti şi de suporteri posibilitatea ca aceştia să ia în franciză marca Steaua contra sumei de 3,7 milioane de euro pe an. Un reprezentant al acestui grup a afirmat atunci că aşteaptă ca Armata să dea curs somaţiei din iulie şi să îl dea în judecată pe Becali, pentru că „apoi ştim noi ce avem de făcut“
Doar Gigi Becali!
Nimeni nu-si bate joc de Armata Romana.
cine e talpa asta? are vreo treaba cu sportul . cred ca e pus de dinamo acolo cum spun unii.
SI ce treaba are Dumnezeu cu toata situatia asta? Limbaj de jurist...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.