Alte știri din fotbal
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic pentru nivelul Ligii 2
0
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Corvinul a plecat în cantonamentul din Slovenia. Florin Maxim anunță noi transferuri + programul amicalelor
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
1
Știri din fotbal internațional
Și-a schimbat naționala, dar nu a putut intra în Statele Unite din cauza unei întâmplări bizare
0
Fostul coechipier a pus tunurile pe Kimmich: „Trebuia să se apere mai bine!”
0
Vor reuși Google și Amazon să falimenteze companiile de ride-sharing? Prognoze sumbre din SUA: „Mulți șoferi de Uber își vor pierde jobul!”
1
„Nu știu dacă merită să îi menționez numele” » Jurgen Klopp intervine în conflictul de la naționala Olandei
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
1
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Ce se întâmplă la Congresul Extraordinar al PNL: Ilie Bolojan, singurul ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce dracu o tot taraganeaza *** astia cu transferul asta..sunt frustrati ca nu au reusit sa il bage pe gat ciobanului???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine vorbește despre lipsă de eleganță și de bun simț, tocmai Zoltan Szondy?? Nu ne-am dorit nici noi, în niciun caz, dar uite că am început să ne obișnuim cu aerele prezidentului "celui mai maghiar club din România" - ce-o fi în capul ăstuia?.
Au ajuns si țărănusii sa discute de transferuri. Vizita medicala este partea a unui transfer. Nu trebuia sa dea comunicat ca transferul a fost facut pana cand nu era rezolvata partea medicala. Pentru ei nu este problema genunchiul jucătorului. L-au luat gratis, au promovat si s-au folosit de el. Cand dai 500.000 eur plus procente, te uiti si pe ce dai
Fecesebisme , nimic mai mult , nu ma surprinde deloc .
Jeapcă....asta știu și asta au învățat să facă în facultate !!!...ce pretenții aveți de la un cioban și un administrator al stânei ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.