Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Eu asa am sesizat, erati fericiti ca i-a datmumu lui badea cu insolventa.
BAH ASTIA CARE STATI PRIN HAMERICA..RUUN CAT MAI AVETI TIMP...LUATI D ACI CEVA INTERESANT http://www.omegashock.com/2015/04/03/facing-reality-jade-helm-15/
Ce dracu ma, au schimbat astia formatul si tu tot asa ai ramas ?!
gresesti de tot, unde ai vazut tu bucurii cand am intrat in insolventa ??? ba din contra, au fost multi care lau *** pe negoita pentru ca in anu ala echipa terminase pe loc de europa si ni sa luat acest drept odata ce am intrat in insolventa, daca tu crezi ca ne va trage in jos dupa ce iesim ( adica ca scapam de datoriile alea de peste 30 de mil de euro) inseamna ca esti nebun si nu trb sa te mai uiti la fotbal ( scuze ca-ti zic asa) dar nu e posibil sa spui bazaconia asta pe trompa oricat de microbist ai fi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
probabil !
AFARA CU TOTIIIII !!!!!!!!!!!! NU MA IMERGETI LA MECI FRATILOR !!!!!!!!!!! Stoican nu are vina.. nu are pe cine antrena, nici nu stim sa dam o pase cu latul, sa legam doua trei combinatii... suntem praf.... ASTIA NICI NU STIU SA STEA IN PICIOARE !!!!!!!!!! FAI S IBARBOIANU SUNT LA FURAT ETAPA DE ETAPA.. PORTARI NIMIC>> V A R Z A TOATA ECHIPA !!!!!!!!!!!!!!!!!! AFARA CU MERCENARII ASTIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AFARA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rectific..nu cred ca cei de la Chiajna, Brasov, Botosani, Iasi au conditii peste cele oferite de negoita
pai si eu ce am spus draga spartan dinamovist ??? ti-am zis sa dai paginile anterioare sa vezi ca si eu am spus accelasi lucru si sunt primu care il vreau plecat in suturi pe sclavagistul de stoican, la fel am spus si ca meciu de la targu mures va ramane amintire ca ne-am fi adus de echipa aia din anii de glorie, echipa a jucat un fotbal foarte foarte frumos, de pus in rama la meciu de la targu mures, chiar daca am luat bataie din noroc ( 2 fuleuri ala gabi muresan, daca il mai pui acum so mai dea , nu mai nimereste poarta nici in 300 de ani, credema ca am inteles ce ai vrut sa zici dar eu am spus ca nu putem da vina pe teren,vant,arbitru ca nu e in stare alexe,cristescu sau barboianu s0 bage in ate din 3 m) daca te-ai suparat, te-ai suparat degeaba,ciao !!!
pai elhamed si bunonza costa destul de mult, ceva peste 1 milion de euro
https://www.youtube.com/watch?v=5-W29X8609M
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.