Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a dus la Nicușor Dan: „O să vedeți. Ăsta a fost sfatul meu”
0
Staff confirmat pentru Gică Hagi » Selecționerul și-a adus oamenii de încredere de la Farul
0
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
3
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
2
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Sky Sport Italia special pentru tehnicianul român: „Chivu d'Italia”
0
Antrenorul senzației FC Thun a bătut palma cu o echipă din top 4 campionate
0
Lotul Germaniei pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
1
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
"spuneti" se scrie in contextul in care l-ai folosit tu. e greu cu limba romana. rusinos...
Ultimul luptator cu inima de caine care a jucat a noi a fost torje .
Hai ba plimba ursu .
e racit cica, daia nu a jucat nici cu botosani si nici cu iasi acum
Stai sa vedem ca nu se știe dacă va mai fi antrenor pana atunci!
un teren unde migia mai mult topaia ..aratura ..dar asta nu scuza meciul mizerabil facut de dinamo cu mingi lungi aiurea fara un pic de tactica ..nu sa vazut nimic lucrat ..decat hei rup si la noroc ..daca vine golul e bine . stoican a reusit sal strice si pe bunoza si pe machado ..incet dar sigur ii face pe toti jucatori mici .... dar una peste alta ..cum poate sa omologheze o aratura unde sant puse tribune ...dupa ce se termina campionatul se pune ceapa si usturoi acolo sa faca bani clubu ..2 luni juma scot 2 recolte ..:))
teja rade si cu bucile de situatia actuala, oricum i-a dat o palma zdravana lui negoita prin al demite pe teja, acuma cred ca isi spune la masa: asa meriti nego pentru ca m-ai dat afara si l-ai pus pe mister flavius ( asa cum spun jucatorii la fiecare antrenor pus) nea mister :)))))) e chiar un mister nedescris acest stoican :))))))
Intrebae la DIGI...Lu Nicolae Grigore..`Cat de dureroasa e aceasta infrangere?`...si zice baiatul ca-l doar...da unde?...el stie
Care e treaba cu Niculaie, e accidentat sau ce ?
ma asteptam sa-l vad la interviuri pe patrick petre :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.