Alte știri din fotbal
„Adio, Vassaras!” » Arbitrul din Superliga și-a anunțat retragerea în plin sezon și preia un club din play-off!
0
Arena Națională are pierderi colosale, Ciprian Ciucu ia măsuri » FRF și LPF, băgate în ședință
0
Joyskim Dawa, tot mai aproape de plecarea de la FCSB
0
Gigi Becali, prima reacție după conferința lui Radu Miruță: „Am vorbit cu ministrul. Vreau numele Steaua pentru fani”
7
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
3
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Bă e unul pe aici hcm care se bagă în seamă cu artiștii , un prost dovedit , GG -ist veritabil .
Dacă și anul acesta CFR câștigă, cu un fotbal primitiv, cu un antrenor perimat chiar c-am ajuns jos de tot. Să schimbi tu un bunic (Deac) c-un strabunic (Hoban) în momentul în care vrei viteza să încerci să marchezi, vai de fundul tău Dane, vai de izmenele tale. Ești un fricos, un norocos dară norocul nu-ți surâde tot timpul. În cinci minute de prelungire nu ați avut mingea 20 de secunde. Rușine, rușine Dane. Hai Neluțu sari cu contractul pană în 2029 să nu-l ia Chelsea pe briliantul acesta. Eu țin cu ardeleni dară nu pot să mă uit la un meci de-al lor că este chin. O seară frumoasă la toti.
Cine-i fraierul bă GG-iar prost , așteaptă să veniți pe oblemenco să vezi tăvăleală ce vă luați …
haha, e ultima etapa ?..totuși, fcfcsb o ia pe coaja sau cel mult egal..
Ciudat, mie îmi cenzurează nevinovatul cuvânt ce da însuși titlul poeziei naționale-***, pe tine te lasă să jignești in voie. Oricum, știm toți ce ești și ce hram porți, cenzurati sau nu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scorul contează, fraiere!Și mai spui ca știi și fotbal!
gigistul angheluta a fost iar de coma...la fazele , cele doua, de posibile penalty-uri din careul gazdelor a spus ca a fost contact dar e prea puțin ca să sa dea 11m, asa e , nu a fost, dar la faza identica din careul clujenilor a zis ca e penalty..hahaha
Sa trăiți,domnul prost cu sase stele!
Bine ca au avut cu ce arunca!Voi sunteți desculți, ca în romanul lui Zaharia Stancu
Drum liber catre titlu pentru Fotbal Club Fcsb. Maine, toti banii pe cota 2. Sa vedem cat de mult va scadea, cred ca la ora meciului va fi 1.40
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.