Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
esti sigur? poate daca ii ajuta arbitrii. ii cunosti pe arbitrii aia care i-au ajutat de mii de ori in campionat? i-au scapat de cartonase rosii pt joc extrem de periculos si le-am dat penaltiuri in minutul 93? de acord ca si Craiova a primit penaltiuri aiurea dar cei de la CFR au primit cadouri mult mai valoroase pe teren cand jucau exact ca niste calai contra unor echipe clar mai talentate. la ei faultul e arta. nu se simt bine daca nu rup gatul la 1-2 jucatori. si cum ne dau cu gazonul in cap si nu au intrat in campionat? ce gandire e asta? pai nu au inceput campionatul in acelasi timp cu U. Craiova sau ce?? ca in meciul de aseara cand au avut 2 ocazii dar ei cred ca au condus jocul? mie mi s-a parul ca ei trebuie sa joace altceva
Eh... cam vorbesti prostii.. si probabil in play-off cfr o sa va dea cu gazounu in cap. Dar pe moment nu au intrat inca in camionat si ati avut noroc cu asta.
ce vrea el sa zica e ca cfr e o echipa slaba, cu jucatori care se potrivesc mai bine pe maidan. fundasi fara simt de joc dar cu o agresivitate foarte mare si care stiu doar sa rupa picioare. un mijloc derutat si un atac mediocru. ia in considerare ca in orice campionat astfel de jucatori nu ar face fata din cauza lipsei de talent. Culio spre exemplu este bun la *** *** iar atacantul ala negru e bun la balet( sa stea cu mainile pe sus in timp ce face piruete)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E un sâmbure de adevăr, CFR a părut o echipă mai închegată, a avut posesia si a controlat jocul, dar fotbalul se joacă pe goluri nu pe posesie, iar adevăratul Djokovic este in tenis.
lui Deac i sdepotriveste perfect proverbul: prostul nu e prost destul daca nu e si fudul. CFR Cluj a avut un singur sut pe poarta dupa o faza in care un clujean a fost in offside nesemnalizat de tusier.
Daca dadeai 3 goluri de termina 2-3, si cîstigaţi meciul....Esti pe urmele lui Hagi..... Felicitari Stiinţa!!!!
"Dacă dădeam și noi două goluri din acea unică ocazie poate se termina egal" Cipilică Deac
Cu unul luat împrumut de la moș însumate fac tot două, dar brațul armat numai moșul îl are, adică tot victorie se cheamă, metre. :))
Raspuns corect : CU DOUA GOLURI!!! cam atat...
Cand de echipa se ocupa *** de investitori si conducatori acestea sunt rezultatele firesti. Cand esti orb si nu vezi ca ai probleme in defensiva ca ai o echipa uzata, ca nu ai varf (Tucudean din 5ocazii marcheaza o data) iar Omrani nu are simtul portii. Cind nu ai mijloacele materiale sa transferi nici un jucator important, cind nu ai invatat nimic din ce sa intimplat in vara nu poti pretinde mai mult!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.