Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
Fara jucatorii de la Steaua ( FCSB ) ne-a incalecat Armenia, ne-a umilit Islanda si ne-a jucat in picioare Macedonia
Petrila deasemenea este jucător de Naţională ..... avem jucători valoroşi, dar deh, pînă nu dispare fcfcsbî din fotbalul românesc nu îşi revine Naţionala !!!
Nu-ti bate mintea cu el! Habar n-are pe ce lume traieste!
Unde ai văzut tu reafiliere in 2017? Aia a voastră din 2017 se numeste înfiintare!!
metre chiar mi ai dat o ideie ..ii dai intalnire la prazburg in Las Vegas ..sunt convins ca e Mieru(regionalism ardelenesc) si are slapi noi cu "NICHE"
The only canadians who made it? :))
Rog postacii booveni să-si vadă de salvarea lor de la retrogradare, aici se joacă la alt nivel!!
Locuiesc in Craiova,90%dintre suporteri lui Fcu sunt din afara orasului,sunt in fenomen multi dintre ei ii cunosc, cei 10%sunt speciile alea adică cei 250 de huligani care sunt din oraș,asa este dar sunt cei platiti,angajați,slugi,etc..uitativa la Kuba sluga,el tine cu cfr,voluntari,etc cand joaca Universitatea,eu tin cu Fcu cand joaca cu alte echipe..normal este echipa din orasul meu dar nu este Universitatea Craiova,deci..Kuba este țăran nu tine cu echipa din Craiova
E,acum parca vorbim aceeasi limba!
pai ca sa intelegi ...desi stiu ca e greu ....gg a facut 2 meleoane profit in 2021....cfr are gaura de 8 meleoane .... FCSB are sub 50.000 datori la buget....CFR are 2,5 meleoane .......GG are ceva jucatori pe care poate lua ceva bani....CFR ( cu exceptia lui petrila) doar jucatori pe care ii poate scoate la pensie ......acum , desi pare greu....cine crezi ca e mai aproape de FALIMENT???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.