Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa bata Dinamo si sa piarda cu FCU!
Iata cu ce se ocupa patronul Rotaru. De unde timp sa se mai uite și la lot?
FCU merita acest tratament dupa ceea ce au facut la meciul tur.Mititeii incearca cu disperare sa ascunda realitatea privind nr. de suporteri ai celor doua echipe.Dar nu le merge.Ei fac doar gesturi si actiuni proaste si pripite demne de maxima prostie.Este clar ca orice om cu mintea la el nu poate sta langa clubul puscariasului!
Nu e nevoie de niciun artificu de marketing. Universitatea actuala are oricum publicul larg de partea ei (”samantarii”, cum ii numea nea Miti...). Este, in mare parte, acelasi public care era alaturi de defuncta FCU din anii 90 si pana in 2014, cand a disparut.
pai fanii lui fcu stau la sud si fanii lui csu stau la nord -asa a fost mereu -ce nu a inteles jurnalistul cu articolul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.