Alte știri din fotbal
Final în FCSB - Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
2
Noutate la FC Argeș » Dani Coman anunță: „S-au schimbat lucrurile față de anul trecut” + Vești despre transferuri
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » GOOOOL de la 60 de metri!
1
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Știri din fotbal internațional
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » GOL FANTASTIC al lui Baiaram!
9
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
0
Conrado, prezentat la noua echipă: „Mult succes!”
0
Alertă la naționala Norvegiei! Focar de boală înainte de cel mai mare meci din istorie
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
bah ai vrutsa-l copiezi pe mosul cu paranteza, dar nu ti-a iesit , crezi ca esti mai inteligent ??? nu vezi ca esti de rasul site-lui
Bai nea cap de tinechea , ti-a placut faza cu Enache ?? Ai grija sa nu te stranga si pe tine de gat :))) Cum bah sa-l intrebi la telefon '' care sunteti bah acolo '' =)))))))))))))))))))))))
Este adevarat, dar nu e vina televiziunilor. Ele isi pun meciurile cum li se pare lor cel mai bine din punct de vedere al ratingului, dpdv al celorlalte campioinate pe care le au, ca doar nu o sa suprapuna un derby local cu un Barca-Real. Toata vina este la cluburi, ele au puterea sa decida lucrurile astea cand vand drepturile de televizare, pot sa impuna sa fie toate meciurile in weekend, maxim la ora 8, orice le trece prin cap, daca vor pot sa ceara si meciuri la matineu. Bineinteles, nu ar mai primi atat de multi bani.... Au vandut drepturile acum o luna si nu au pus nici macar o conditie in interesul spectatorilor de pe stadioane!!!
Tu ai (tot) dinti de lemn, Tibi?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu cred ca i-a dat nea gigi bani sa-si faca dantura :)))
Eu l-as fi intrebat pe acest Rotaru cati bani a investit la Craiova ? cum i se pare ca echipa a fost invitata direct in liga a 2 a ca tot spune el ca este 7% din fotbalul romanesc si daca tot suntem la momentul adevarului "a cui coada de topor este" ? ca oricine se uita la fenomen de ceva vreme, eu ma uit cam de 50 de ani, vede cu ochiul liber cam ce fel de echipa a devenit aceasta "U Craiova" de se imbraca lumea pe la unele adunari de partid in tricourile ei. si pe la nunti tot de partid se canta imnul echipei. Eu am vazut adevarata "iubire alb albastra" juca cu oricine la orice ora si nu era problema. Stiu haterii or sa inceapa sa comenteze despre Rapid falimentata de un alt mare patron, as dori sa va aud strict depre Craiova, Vali Moraru nu este patron de club dar jurnalist sportiv este cu desavarsire. Sa nu uitam si de noul stadion ridicat de primarie Dle. 7% din fotbalul romanesc, din bani publici, deci cati bani bagati la echipa ? ZERO la % ??
In alte campionate sunt programate meciurile si la ore MULT MAI accesibile!Daca in Spania,Germania se poate juca si ziua ,la noi de ce numai in nocturna indiferent de vreme sau anotimp?Ce meciuri se pot juca iarna la ora 21 sau 20,30? Si cum sa mai vina spectatori infofoliti cu caciuli ,paltoane ,manusi ,?Si la stadioane in care nu se poate bea un ceai fiebinte in pauza?Televiziunile dau bani ,dar alunga spectatorii din tribune!Sau avem 4 programe de sport la Digi si de ce nu se pot juca 4 meciuri in acelasi timp si sa fie transmise pe cele 4 programe pe care suporterii le pot vedea dupa preferinta si nu puneti de ex un suporter dinamovist sa se uite la un meci al celor de la fcsb!Noi dinamovistii ,nu ne vom UITA NICIODATA la un meci al fcsb-ului!DDB!
Rotaru, ca de obicei, e scurt si la obiect...I-as mai sugera sa vada daca nu cumva, Isaak Donkor joaca la pariuri...sa faulteze acolo, de maniera aia, sa fie sigur ca primesc adversarii penalty...incredibil !!
Craciunescu , *** , naum , este cel care a promis ca daca Burleanu ajunge presedinte la FRF pentru al 2-lea mandat , el pleaca la fiicasa in SUA . Iata ca nu a plecat . a ramas sa se gudure , pentru ceva cascaval , pe la canalele DIGI sport . Nu a fost si nu este un mare arbitru . Rainea , Igna , Porumboiu , Tudor , astia arbitrii . Alde moraru , naum , si toti ceilalti asa zisi specialisti , vai de capu' lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.