Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutare la miezul nopții pentru Radu Drăgușin: „Au demarat puternic negocierile cu Tottenham!”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Altu :)))) Si cam cat crezi ca pot returna daca pun meciurile la ore cu ratting scazut?
Ia vezi ***, ce zice la UEFA de Lokomotiv Tibilisi.si FK Laci. Restul e can can.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo mah :))) Sigur cand joci un cupele europene nu iti cer aia un dosar de elegibilitate sa verifice toate datele :)))))
Deșteptule, UEFA preia datele furnizate de federatiile naționale... Păi altfel cum de ar fi consemnat ei (puțin îi doare) că Fă Ce Spune Becali s-a înființat în 1947 - direct în Divizia - și că a câștigat Cupa Campionilor Europeni în 1986? Voi fecesebiștii vă bucurați dar steliștii sunt foarte supărați pe tema asta.
Antivaccinist ?
Nu știu ce atâta tam-tam pentru niște blaturi răsuflate... Parca nu s-ar știi relația cordiale dintre Rotaru și clanul Becali cu vânzările unor jucători de la Clonutza Craiova către Parma sau Istanbul?! Aceste vânzări au fost făcute pe bani frumoși pentru jucători care nu aveau valoarea acelor bani. În acest fel campionatul romanesc este din ce în ce mai aproape de amatorii din Gibraltar sau San Marino. Ultimul exemplu este comportarea CSU Craiova în Europa contra unor anonimi din Georgia și Albania. Asa ca formule Rotaru nu mai pata imaginea vechii Universități Craiova, ca voi ați fii continuatorul acesteia... Nu se merita! Nici UEFA nu va recunoaște decât ca o echipa noua din România.
Sa nu uit! Prazarii care stăteau lipiți langa gard trebuiau dați afară din stadion pt că nu păstrau distanta. De aia. Ubtrebuie permiși suporterii la meciuri pentru că dacă îi lași nu respecta regulile. Galeriile sunt pline ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prazarii sunt mai **** decât noaptea. Când vrem ne uitam la campionatele de afara. Atunci sa ne uitam și acum.a ei se joaca meciurile la ora 17 sa vina prazarii la meciuri?
*** Zoltan Teszari si *** lui care nu au absolut nicio legatura cu meseria de jurnalist. *** Dobre *** este varianta Mihai Gadea in fotbal iar Angheluta ???? a lui Mircea Badea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.