Alte știri din fotbal
Așa se joacă din prima! Gol-BLITZ în FCSB - CFR! A spart gheața în 2026
0
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
1
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
Știri din fotbal internațional
Îi merge de minune în Franța! Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
ULUITOR! După ce a răpus-o pe City, Manchester United a venit și a bătut-o și pe Arsenal! Carrick face minuni
2
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A » Oaspeții sunt în genunchi la Torino!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cozile la lapte au revenit în București. De ce stau oamenii din nou la ...
Libertatea
Și creștere de consum de anumite substanțe.
Exista Universitatea Craiova și fcu echipa familiei. Punct
La voi e vreun fotbalist care valoreaza mai mult de 500.000? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce legatura are fc litera u cu acea universitate dezafiliata? De unde pana unde e fc litera u echipa olteniei? Poate echipa alora *** din oltenia. Intra pe pagina de fb a lui fc litera u si uita-te la profilele "fanilor", TOTI sunt ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In Craiova sunt doua echipe in prima liga, este altceva decat Voluntari, Calarasi, Clinceni, Sepsi, Botosani etc. Deocamdata FCU este perceputa mai degraba ca echipa de familie sau de clan dar venirea lui Mutu poate crea emulatie.
Oltenii au două "frunci" . Dacă joacă fotbal plăcut, amindouă echipele or sa fie iubite si răsplatite cu 25.000de spectatori in tribune !
)))))))
G *** dacă clona vinde online de ce umbla cu taraba mobila la Mercur in fata ? :))))) Nu sta “Adita” in banii de pe materialele sportive! La nea Rotaru cumpara ăștia de la țara de la Severin de la Tg Jiu :))))) Și bine-nțeles dacă arați carnetul de membru PSD ai reducere 30% la tricourile cu Cucaldau sau mnicusor Bancu :))))) Fugi cu cercul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decizia tribunalului Dolj spune că acel club nu a participat la competiții de fotbal de cand s a înființat, asa ca nu are treaba cu vechea echipa de fotbal U CRAIOVA!Doar dezinformari, asa zice si Badea ca deține palmaresul dar nu prezinta niciun act! Specific CLONELOR!
FCU echipa olteniei! Csu o clona inventată politic! De ce până în 2013 nu am auzit de această echipa!? Dacă nu era dezafiliata Universitatea in 2011, această echipa "istorică " probabil nici nu exista!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.