Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

CSU Craiova, lăsată cu ochii-n soare la inaugurare: "Ne-au stricat planul"

« Înapoi la articol

Comentarii (22) Adaugă comentariu

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:14

Postat de kaloogarele pe 12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

***

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:10

Postat de kaloogarele pe 12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

***

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:00

***

kaloogarele  •  12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

stefy29  •  12 Octombrie 2017, 22:20

cs litera u se numeste exact asa clubul sportiv u craiova s.a. . Ca vreti voi altceva, va intereseaza. Cei intrati abuziv in fotbal, in 2013 nu au cum sa fie Universitatea Craiova. Adevarul doare ***.

prazburg1948  •  12 Octombrie 2017, 22:02

Postat de poli_4_ever pe 12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

Plina tara de prosti, dar voi banatenii sunteti "fruncea"! Stiu f bine ce zic.

fcu1948  •  12 Octombrie 2017, 21:25

Postat de poli_4_ever pe 12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

Ce să mai spunem despre meciul din cupă dintre Poli Recaș și Poli AEK Bragadiru? Războiul clonelor, variana mitico-bănățeană!

poli_4_ever  •  12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

lionforever  •  12 Octombrie 2017, 21:21

Ce sa le ceri la impachetatorii de peste au băgat și ei un titlu din ciclul " ce sa fac , curat pușca , vorbesc prostii și n-am acreditare ".

prazburg1948  •  12 Octombrie 2017, 21:19

Postat de Tatar Alexandru Ioan pe 12 Octombrie 2017, 21:05

nu fiti necajiti!va arata aia proasta care stie DOAR limba olteneasca,pasarica!!!ca la... mii si... sute!!!

Oltenii vorbesc cel mai bine limba romana, frustratule.

«

1

2 3 »
«

»