Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
aiurea! Ala apara penaltyuri pentru ca isi intimideaza adversarii. Altfel e un portar slab. Pacat ca nu putem face ca in alte sporturi, sa schimbam portaru' cit e penalty si pe urma sa-l punem pe alalaltu' la loc
I se urcase la cap lui Marco!Concurenta cu LAzar(un portar ff bun și serios)la trezit la realitate.E ff bine!Oricum eu nu sunt de acord ca Lazar a fost adus “la număr”.In viitor vom avea nevoie de el.
I se urcase la cap lui Marco!Concurenta cu LAzar(un portar ff bun și serios)la trezit la realitate.E ff bine!Oricum eu nu sunt de acord ca Lazar a fost adus “la număr”.In viitor vom avea nevoie de el.
De cind a venit in Romania,Mirko e cel mai bun portar de pe meleagurile noastre fara dubii.Cine l-a adus pe Lazar s-a gindit probabil sa il blocheze pentru contracandidate dar in rest,el e doar la numar.Forza Stiinta!
Compari apărarea Astrei cu cea a Craiovei când îi compari pe ăstia doi. Italianul e slab din multe puncte de vedere, cel mai rău e că nu iese pe fază deloc, e sperios și așteaptă un reflex salvator pe linia porții. Norocul lui s-a numit Marius Ctin, însă anul acesta bătrânețea pare că l-a ajuns și pe el!
Șefi vezi ca execuția a fost teleghidata, cu Dedicație! Normal trebuia sa se repete, vezi jucătorii care au intrat in care înainte de execuție! A fost o Omenie pe cinste! Mediasul este pentru Mogoșoaia ceea ce este Botoșani pentru FCSB!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.