Alte știri din fotbal
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
De ce se oftica unii cand aud ca sunt multi simpatizanti ai stelei in toata tara? Mult mai multi decat ai altor echipe? Este o realitate pe care, stiu, va e greu sa o acceptati. Incercati insa sa insinuati o calitate mai buna a altora fata de sustinatorii stelei. Bineinteles ca e facuta doar pe....ura, ciuda. Mi-e frica insa, ca noi suntem si mai multi si de o calitate superioara. Insa, accept egalul din punctul asta de vedere, al calitatii. Cat despre numar....asta se poate verifica, cuantifica....
Înseamnă ca tara e plină de ***! Sau doar presa ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aleeee, aleeee, aleeee, ale, ale cine tine cu sTEAUA ***. iar pentru fcsb-istii de la ***. nu mai editati voi comentariile
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totul se va rezuma la cum vor juca Iasi-ul. Daca isi vor apara corect sansele sau se vor da la o parte.
aleeee, aleeee, aleeee, ale, ale cine tine cu sTEAUA ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
manutd, vorbeste in mm in numele tau.... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tg mures - otelul 1 pauza si 2 final...cota 60! :)
Amice, esti idiot ! Jucatorii sunt platiti aproape la zi, nici vorba sa fie intarziere de 5 luni, iar banii vor veni in continuare, chiar daca Nichita e suspendat. Stai tu linistit.
Valiza a plecat de mult de la primaria din tg mures spre iasi via burleanu. Declaratia fcdb-istului a fost foarte clara...,,jucam pe o prima istorica(in conditiile in care ei asteapata baniii din drepturile de televizare sa-si plateasca jucatorii care nu sunt platiti de 5 luni si darile la stat iar fostul primar nichita este anchetat de DNA si nu mai poate ajuta echipa) iar jucatorii sunt foarte motivati, isi vor da viata pe teren''. Ce este asa greu de inteles, les jeux sont faits; rien ne va plus. De aceea fanii stelei au umplut stadionul. Au inteles ca echipa are nevoie de ei, si numai sustinanad echipa si dandu-i incredere si forta putem invinge sistemul mafiot si ticalosit care lupta pentru echipa partidului, a.s.a.
Steaua ar face bine sa conduca cu cel putin 1-0 in primele 20-30 de minute. cum te-ai simtii cand la pauza ar fi 0-0 la iasi iar la tg mures hotzelu 2-0 pentru tg mures? destul de nashpa iti spun eu. Steaua trebuie sa ii bata la scor pe astia de la iasi sa nu ne trezim cu un gol marcat in ultima secunda de iasi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.