Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Maine se difuzeaza pe tvr emisiunea Garantat 100 %, invitat special Imperator, care va juca rolul lui Randoom si invers ! Vizionare placuta ! :))
Felicitari,dom'profesor,un raspuns academic,traiasca ai nostri!
Chiar nu ma intereseaza, important este ca Bianca vrea sa bage divort!
dew cans fratia lor s-a rupt acum cativa ani, mitica a facut tot posibilul sa infunde steaua si pe jiji. inclusiv incercarea de misto de acum cateva zile, cu gradinaritul
Apropo, cu cine a votat reprezentantul clubului Dinamo București?
Antoane, ai scos dosarul de la naftalină? Vrei să pară valahu caporal în rezervă în ochii lui bibirica??:)) La ce copilărește scrie și la ce linkuri face direcționări , zici că a fost caporal de manutanță, era responsabil cu ( , ) capelele subofițerilor! :))
Bucurestenii vechi aveau o vorba referitoare la judeteni si mai ales flotanti : " Nu e bine cind e bine" .
Istoria clubului Dinamo spune ca a votat pt. Mitica......Negoita e un nimeni, nu reprezinta nimic din trecutul lui Dinamo, posibil datorita apartenentei politice sa-l fi executat azi!
baiiii , voi astia de va dati mari contestatari...piticul vostru a iesit public si a declarat ca e cu nea Mitica.....asta va e conducerea...asa ca....pastrati dracului linistea
Vaalah , tu esti ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.